навчався на MBA в інформаційних системах і фінансів ….

Це створює величезний ринок можливостей для трейдера. Як і в будь помірно складні Торговий майданчик, мета залишається колишньою: знайти угод, які можуть бути швидко перетворений у виграшній позиції, як правило, протягом дня. Це необхідність умиротворяти протягом одного дня особливо відчувається як існує серйозна вартість перенесення і, що поля повинні бути помічені на ринок в кінці кожного торгового дня.

На даний момент часу, я повинен згадати, що у валютні ринки, там насправді немає “кінець торгового дня.” Оскільки земля обертається, є де-небудь десь на земній кулі, який тільки зустрічаючи схід у будь-який даний момент часу. Все ж, є кілька основних ринках, Лондон наявні в їх центрі, де валюта пропозиції відбудеться в найбільшій кількості. Повернутися до торгівлі пов’язані обговорення: дилери іноземній валюті в постійному пошуку для ситуацій, коли свині, тобто люди, які повинні торгувати, якимось чином субсидувати їх торгівлі і допомагає їм перетворити акуратні прибуток. Цей шматок бажане за дійсне зробив життя багатьох трейдерів нещасним, але в той же час, я знаю десятки, а дисципліновані торгово-професіоналів, які побудували собі акуратний торговий стан в ці долари, і фунти, і Єни, а євро і рупій, і Cruzeros, і тільки Бог знає, що інша валюта. І якщо слово долар дуже знайомий, пам’ятайте, що є багато доларів, щоб боротися с. Ми говоримо про долар зі Сполучених Штатів Америки? Чи це від Down Under Австралії?

Чи це прикрашених ревучий лев з Сінгапуру? Як ви можете бачити з’ясувати напрямок, в якому валюта буде не просто, перш за все, як воно вислизає пішохідної логіку, люди будуть схильні використовувати при виборі палиці. Це не означає, що обмінний курс не може бути прогнозованою. Наприклад, я пишу цю статтю, в самому кінці 2007 року. Я можу посперечатися, що індійська рупія буде продовжувати рости світськи відношенню до долара США протягом наступних кількох років, кажуть принаймні на найближчі три роки. Отже, я збираюся бути багатим? Ну, зростання буде так мало і протягом такого тривалого періоду часу, що я не буду в змозі зробити будь-яку реальну можливість торгівлі на основі мого прогнозу. І якщо ви читаєте це, зверніть увагу, що я не даю Вам професійну консультацію, а, скоріше, думки вголос. Сподіваюся, що ця стаття дала вам їжу для роздумів на форекс.