мій щоденний стратегії форекс

Я збираюся взяти час, щоб поговорити з вами про мою щоденної стратегії форекс, яка послужила мені хорошу службу протягом багатьох років. Це жорсткий ринок з великим ви можете втратити, але якщо ви готові, ви можете робити добре. Маючи бажання вчитися і прагнення до прибутку цього ринку є корисним. Я покажу вам те, що вам потрібно зробити, щоб бути успішним на цьому ринку.

Що є найбільш важливою річчю, щоб спостерігати?

Ви будете мати, щоб розробити спосіб з’ясувати, коли на ринку буде діяти дивно. Всі ці великі методи аналізу ви дізнаєтеся не застосовуються, коли ринок стає нестабільним. Це де більшість людей в кінцевому підсумку втратити всі свої гроші. Я виявив, що кращий спосіб передбачити поведінку летючих є визначення, що це таке. Все повертається на економічні новини. Цей тип новини завжди оголосив за розкладом, так що робить його набагато легше керувати, але звернути особливу увагу на інформацію про Федеральної резервної системи або будь-який інший центральний банк, тому що вони будуть мати найбільший ефект.

Як технічні ваша торгова отримаю?

Я не розумію технічних або складних з моєї професії. Коли ви робите все це додаткова робота у вас всього носити себе і часто просто заплутатися. Коли я відмовився від догм складних торгових і влаштувався на що він простий, моя прибуток миттєво виріс. Простий тримає голову прямо і робить вас більш довгостроковий послідовні у ваших щоденних торгівлі іноземною валютою.

Як ви знаєте, якщо торговий метод працює?

Ну з моєї щоденної стратегії форекс я завжди використовую демонстраційне програмне забезпечення для тестування їх кілька разів, не використовуючи мої гроші. Демонстраційне програмне забезпечення дозволяє торгувати без грошей і стежити за ринком, як якщо б це була справжня торгівля. Це в основному справжній симулятор життя. Я роблю це, поки я не впевнений, що це працює.

В основному це ламає мої щоденні стратегії форекс для всіх вас використовувати. Він складається з того, щоб відбутися в курсі поточних подій, що він простий і практики, перш ніж використовувати мої гроші.