краща платформа форекс не повинно мати значення

Я ніколи не відрізнялася, що хто-небудь ще, коли я вперше почав торгувати форекс. Я подивився високі і низькі, щоб знайти кращу платформу форекс. Я був би в захваті від цих тисяч доларів торгових платформ, які ви бачите на рекламу у фінансових мережах, таких як CNBC і Bloomberg. Як можна не бути?

Реклама показала вам платформу форекс який мав кожен дзвін і свисток ви могли собі уявити. Графіки виглядали красиво, і всі про це просто кричали сучасні. Але, як я ріс, як трейдер, одна річ, стало дуже очевидним для мене. Все це не насправді необхідно. Так Я шкодую про те, що наступного разу ви побачите одну з цих глянцевих оголошень, у відповідь сказати, “хто піклується”?

Ви коли-небудь чули приказку, що великий трейдер може торгувати успішно незалежно від інструментів вони використовують. Згоден на 100% з цим. Я не зробив, коли я вперше почав торгувати. Я часто бачив відео професійних трейдерів на Уолл-стріт перед своїми комп’ютерами з 10 екранами і всілякі іграшки в їх розпорядженні, і я думав, що це єдиний спосіб, яким трейдер може добитися успіху. Тобто сміття!

Погляньте на історію фондового ринку, шлях, перш ніж комп’ютери. Подивіться на відомих торговців статі, як Джессі Лівермор. Він був біржовий трейдер на рубежі 20-го століття. Він став багатим просто дотримуючись руху цін і, як трейдери реагували на це. Дивно те, що нічого не змінилося з тих пір. Різниця лише в тому, що трейдери думають, що вони все це потрібно надлишку.