керівництво для початку торгівлі на ринку Форекс

Після належного керівництва закуски, щоб торгівля на ринку Форекс може допомогти вам, так як це може бути бізнес, де ваші гроші можуть швидко зникнути, якщо ви його не дивлюся.

Які демо-рахунках?

Такими є лише облікові записи на вашому торговельну платформу, яка дозволить вам робити угоди, які не є реальними. Це в основному симулятор досвід торгівлі на ринку Форекс. Як новачок, це, ймовірно, кращий інструмент. Перше, що він робить, це дозволить вам дізнатися торгову платформу. Ви добираєтеся, щоб дізнатися, що всі кнопки роблять і роблять помилки, не турбуючись. Ви також можете перевірити свої навички на валюти графіки, щоб побачити, якщо ви можете зробити будь-які гроші. Коли ви впевнені, за допомогою демо-рахунку, ви можете перейти на торгах роблять на свої власні гроші.

Що таке маржинальна торгівля?

Якщо ви так довго шукали у брокерів, ви, мабуть, помітили, маржинальна торгівля, і це, ймовірно, плутають вас. Ідея полягає в тому, що ви поклали в осад, і ви отримаєте важелі брокерів гроші в торгах. Залежно від облікового запису, ви можете отримати 100 разів більше ви поклали в якості депозиту. Наприклад, в 100 разів, якщо ви покладете в $ 1000, ви можете торгувати $ 100,000.

Я знаю, це звучить занадто добре, щоб бути правдою, але брокер буде захищати їх самостійно. Якщо ви починаєте втрачати поблизу від вашого первинного депозиту, ваш брокер буде відрізати вас і виходу з угоди, тому вони не в кінцевому підсумку втрачають гроші. Додаткові гроші, які ви торгуєте дозволить вам заробити більше грошей за угоду, так ось чому це корисно. Коли починав, повільно з цими типами рахунків. Використовуйте тільки 15-20% того, що доступно. Таким чином, ви отримуєте важелі, але ви не маєте величезний ризик втратити більше, ніж ваш депозит.