золота коштує статична, долар падає, акції похід

Незважаючи на слабкі США доповідь про правовий тендер в минулому, ціни на золото насправді не змінюється. У понеділок, долар впав проти інших основних валют світу. Як ми вже говорили раніше, золото вважається безпечна ставка, що робить його ходовим товаром в період економічного спаду. Незважаючи на те, долар усе ще падає в ціні, золото залишилося недоторканим. Це абсолютно нормально. Золото починає струсити його доблесті тепер, коли економіка почала, щоб збільшити.

Будьте готові до стрімко падає ціна на золото дуже скоро, оскільки інвестори продовжують відновлення довіри до фінансової системи. Долар почне збільшуватися її ранг та інвестори, швидше за все, відчувати менше вимога використовувати золото для боротьби з інфляцією, яка за іронією долі можуть бути викликані зниженням долара.

Слабкий долар США також визнав збити нафта коштує. Масло продається в доларах США, як і велика кількість речей, бо долар падає нафту стає все менш дорогими для іноземних покупців, навпаки скорочення доходів від нафти ми експортуємо.

Довіра інвесторів з посиланням на фондовому ринку з’являються більш обнадійливі з початку березня, як цифри припускає спад закінчується, і як адміністрація повені фінансової системи з грошима. Оскільки інвестори стають більш впевненими і передбачати неминуче мітингу, вони будуть триматися більш високих роздрібних цін на вірі, що попит буде швидко відскочити.

На Нью-йоркській товарній біржі, передбачив Августа золоту витрати впали на 30 центів до $ 980 за унцію. Липневе срібло піднялися 12,5 цента до $ 15,7350 за унцію, а ф’ючерси Липнева мідь підскочила 12,15 цента до $ 2,3190 за фунт.

Стіна Вчорашні звіти показали вулиці Dow близько 230 пунктів і додаткові індекси збільшилися принаймні 2,7 відсотка. Надії постійно змінюватися прямо зараз, пов’язаних з ідеєю, що спад скоро закінчиться, але зростаючий фондовий ринок сподівається реабілітуватися ще раз.