знайти кращий форекс брокер

Я не в бізнесі рекомендацій брокера для вас, але я хочу розповісти вам трохи про те, що шукати, коли ви вирішуєте, який брокер у використанні. Дозвольте мені говорити фронт, наступне:

Я знаю тільки одного брокера, який не пропонує будь підніжки для людей, які ввести інших людей, щоб їхні послуги. Я впевнений, що там буде ще один або два, але я до сих пір, щоб знайти їх. Як я можу знати? Тому що я попросив брокерів, якщо вони пропонують введення плати. Я пропоную вам зробити те ж саме.

Що таке хабар? Це може бути один від плати виплачується за впровадження нового облікового запису або воно може бути розрізі кожної угоди, що людина, яку Ви ввели бере. Уявіть собі, ви познайомити мене з брокером і я зареєструватися і розмістити свій засобів на своєму рахунку. Кожна угода Я роблю брокер бере його поширення і подальший пунктів або близько того для Вас! У вас немає бажання, щоб сказати мені, так я продовжую «сліпий» того, щоб вибрати кращого і кращого торгів для фінансування вашого способу життя.

Прослизання – різниця між ціною, яку я вирішила увійти в угоду і фактичною ціною виконаний брокером. Затримка секунди або близько того на користь брокера може коштувати нам невелике стан. Тепер, коли ми діємо в брокера “фіктивні рахунки”, що рідко, якщо взагалі коли-небудь, прослизання. Але коли ми торгувати реальними грошима починаються проблеми. Я тільки випробував прослизання на декількох випадках, і навіть тоді, це, можливо, було моє підключення до інтернету, а не проблеми зі своїм брокером. Я знаю, мій брокер виконує торгів через автоматизовану систему ні з людей бере участь.

Шипи – Коли валюта злітає вгору або вниз швидко без всяких видимих ​​причин. Це може змусити нас бути зупинені. Я тільки було пошкоджено в результаті сплеску одного разу з моїм брокером. Я скаржився, і попросив їх розібратися в цьому питанні. Три дні по тому вони відповіли, що вони заглядали в це питання і вирішили повернути мені мої гроші.

Подивіться на “великий” брокерами, які рекламують і перевірити, наскільки добре вони капіталізуються. Чи безпечні вони чи вони можуть збанкрутувати і рахувати свої гроші з ними? Чи означає рекламою хорошого брокера? Думаю, що ні!

Мій брокер не афішує, але це в першу трійку найбільших незалежних брокерів у світі. Це кращий капіталізуються незалежний брокер там, і це не займе або запропонувати підніжки. Інші брокери, можливо, не подобаються – Чому – тому що вони не можуть конкурувати!