знайомство з форекс спреди та програмного забезпечення форекс

Forex завжди в ціні пари між двома різними типами валют. Коли ви робите торгівлі, вам доведеться купити одну валюту і продає іншу в той же час. Якщо ви хочете вийти з угоди, ви повинні купити / продати протилежну позицію. Якщо ви хочете залишити торгівлю, вам доведеться продати євро і купити назад доларів США.

У ці дні майже кожен форекс брокер стверджуючи, що стислі спреди в галузі. Але маркетинг має можливість бути оманливим. Темою спреди на ринку спот форекс є дуже складним і часто не так легко зрозуміти. Однак, ніщо не впливає на вашу торгову рентабельності більше.

Насамперед, щоб зрозуміти, поширення, ви повинні знати, що це таке. Поширення є різниця між ціною Ask (ціна, яку ви купите) і ціна пропозиції (ціна ви продаєте на), які вказані в пунктах. Якщо цитата між EUR / USD в даний момент є 1,2222 / 4, то поширення дорівнює 2 піпсов. Якщо цитата 1.22225/40, то поширення дорівнюватиме 1,5 пункту.

Поширення, як брокери роблять свої гроші. Більш широкі спреди призведе до більш високою ціною і більш низької ціни пропозиції. Наслідком цього є, що ви повинні платити більше, коли ви купуєте і отримуєте менше, коли ви продаєте, що робить його важче реалізувати прибуток

Спреди важливі, оскільки вони впливають на віддачу від вашої торгової стратегії у великий шлях. Як трейдер, єдиним інтересом є купівля та продаж низький високий (наприклад, ф’ючерси та торгівля сировинними товарами). Більш широкі спреди означає купувати вище і змушені продавати нижче. Половину пункту нижче поширення не обов’язково звучати як багато, але вона легко може означати різницю між вигідним торгову стратегію і той, який не вигідно.

Чим сильніше розкид чим краще буде для вас. Однак вузькі спреди мають сенс тільки, коли вони в парі з хорошим виконанням. Якість виконання чи вирішить ви насправді отримуєте вузькі спреди. Хорошим прикладом цього є, коли ваш екран показує жорсткі поширення, але ваша торгівля заповнений на кілька пунктів, щоб ваші недоліком або таємниче відхилені.

Як не дивно, коли справа доходить до економії на масштабі, форекс навіть не діяти, як і більшість інших ринків. На міжбанківського ринку, наприклад, чим більше розмір квиток, тим більше розкид. Тому, коли ви бачите 1-піпса на платформі ECN, ви повинні задатися питанням, якщо це дійсно для поширення $ 2M, $ 5 або $ 10 млн торгівлі, яке він, ймовірно, немає.

Є багато форекс програмного забезпечення в Інтернеті доступні, які можуть зробити вас багато грошей. Взяти хоча б правильним.