збільшити вашу прибуток 100% скраю

Якщо ви коли-небудь грали в будь-якій азартній грі ви повинні розуміти, що іноді вам здається, на Екстремальний поспіль. Удача, здається, ваш кращий друг і все, що ви робить вас більше грошей. Це те, що ми називаємо як “край” у торгівлі. Це те, де трейдер має тимчасову перевагу над ринком і ймовірність успіху стає вище, ніж зазвичай.

У торгових умовах ваша перевага буде називатися торговий план. Хороший торговий план може допомогти вам небо ракети ваш прибуток. Точно так само погано продуманий план буде заважати вам і в серйозних випадках змусити вас втратити всі свої гроші. Торговий план може бути заснований на ряд методів та факторів. Основні методи аналізу даних фундаментального і технічного аналізу, але кожна людина повинна вирішити для себе, що краще в їх конкретної ситуації і для своїх цілей. У кожному разі, побудови діаграм і графіків та візуалізації даних тенденцій ринку є частиною кожної техніки і те, що кожен успішний трейдер буде робити.

Що дійсно важливо у вашому торговому плані управління капіталом. Управління капіталом є по суті оборонну позицію, яка прагне захистити рахунку трейдера, перш ніж звертатися будь-який прибуток. Хоча це може здатися контрпродуктивним багато нових трейдерів, скористатися моментом, щоб розглянути наслідки. Якщо ваш аккаунт тримати з при втраті грошей, все нових і нових торгових Ви берете участь у означає, що розмір позиції, стає все менше і таким чином ваша прибутковість слабшає. Але якщо ви захистити свій аккаунт і піти на незначний приріст, протягом часу, який ви посилити вашу прибуток, таким чином, зростає ваш рахунок стабільно. Фахівці все використовують правила управління капіталом і я хотів би запропонувати вам слідувати по їх стопах.

Наступний напрямок, щоб дивитися на у вашому торговому плані ваш набір. Ваші налаштування, можна сказати, бути вашим краєм, так як він говорить вам, коли у вас є тимчасова перевага в порівнянні з ринком. Це не означає, що ваші налаштування завжди правильно, що буде час, що ви будете втрачати що б не трапилося. Ось чому ви потребуєте хороших методів управління капіталом. Хороший набір повинен складатися з як фундаментальний аналіз і технічний аналіз. Є трейдери, які покладаються лише на один тип аналізу і мали великий успіх з цим. Проте якщо у вас є всі інструменти, чому б не використовувати їх, щоб збільшити ваші шанси на успіх?

Фундаментальний аналіз допомагає побачити довгострокові тенденції руху і які допоможуть вам вирішити, що ваші вікна набору буде або всі шорти або все прагне. Якщо ви не досвідчений трейдер Я був би рада проти позабіржовій торгівлі тенденція як це зазвичай ризикованим і не отримати багато прибутку для прийнятих ризиків.
Технічний аналіз зазвичай сяє, коли ви використовуєте його вирішити ваш вхід і вихід позицій. Як технічний аналіз має справу з діями ціною це задня індикатором і заснована на передумові, що історія повторюється, можна оцінити в наступний раз ринок буде реагувати в установленому порядку на основі вивчення минулих дій ціною.

Хороший план торгівлі, включає всі ці елементи, і якщо один з них відсутній, план не буде ціле. Підготуйте свій торговий план, то почати, торгувати ваш план і прийняти всі руки, як вони приходять. Таким чином, ви будете отримувати більше прибутку з плином часу.