заробити гроші без зупинки торгівлі на ринку Форекс

Ні-стоп, хеджування, форекс Сітка торгова система (“Немає Останов системи») є одним з найбільш незрозумілих методів на ринку Форекс. Я йду, щоб описати немає системи автоматичної зупинки і, як можу, в обмеженому просторі. Існує ряд 7 інші статті, що описують елементи нижче більш докладно.

Є багато систем хеджування навколо і немає системи автоматичної зупинки і нижче не є той, який торгується з прибутком.
Немає Стоп система не є інвестиційною техніка, яка створює сприятливі вартості долара усередненням по всіх угодах, укладеним. З цієї причини даний метод занадто багато парадигми для більшості звичайних трейдерів, які, як графіки, підтримки і опору і показники.

Строго кажучи, це не є торговою техніки. Разом з тим воно стало дуже популярним в якості торгової техніки через короткострокових вигод, які можуть бути зроблені.
Не виконувати зупинки торгів системи без зупинок. Ні стоп-ордерів втрати не використовуються взагалі за винятком, коли група угод мати позитивний результат, і ми хочемо ліквідувати цілу групу угод на чистий прибуток. Тому що немає системи автоматичної зупинки і готівкових грошей у своїх операціях регулярно стає тенденцією, наступного Ні Зупинка системи теж. Там немає необхідності для діаграм, коли не за допомогою цієї системи немає зупинки, як ми використовуємо заданих рівнях цін в готівкові операції позитивно (немає стоп система не любить різких стрибків цін).

Операції можуть або повинні бути повільними зі швидкістю приблизно від 3 до 4 тижнів. Як цінові рівні визначаються завчасно замовлення можуть бути розміщені завчасно, з тим немає системи автоматичної зупинки і не займає дуже мало контролю. Техніка дуже систематичним і може легко бути перетворений в автоматичній торгової системи або радника дуже легко.

Немає Стоп система не завжди в продаж і на купівлю, в той же час і, отже, може нажитися на будь-який рух ринку робить. Перебуваючи у продаж і покупку в той же час також створюються перепони. Заздалегідь певні грошові кошти в рівнях створити сітку рівнів цін є позитивні угоди будуть переведені в готівку в безперервно, поки група угод не є прибутковими.

Говорячи простою мовою ви будете входити в ринок на певному рівні з активним затоку і продати. Ти б задану рівнях, на яких би нажитися позитивних угод. Наприклад можна було б вирішити, щоб заробити на кожному 100pip (розрив сітки) зроблений хід на ринку. Коли ціна рухається 100 піпсов ви б заробити ваш позитивний результат операції, а потім увійти в інше купівлі та продажу угоди в цій точці. Цей процес буде продовжуватися, поки загальне для групи угода не є позитивною, і тоді ви б ліквідувати. Потім ви повинні почати все заново – так просто. Немає необхідності в чартах. Терпіння є найбільшим чинності потрібна.

Гроші заробляються, коли ціна перегляне деякі грошові рівнів знову і знову і знову (що він робить).

У наведеному вище прикладі, якщо ціна повернення до вихідного рівня (після переїзду на 100 пунктів) група з 4 угоди на загальну буде позитивним, і ви б тоді нажитися небажаних операцій, банк свій прибуток і почати все заново.

Велику небезпеку цього немає Стоп система сильна тенденція з відсутністю або дуже мало відкатах. Ви втратите гроші в тенденціях. Існують, однак, конкретні методи управління і обмеження цих втрат.

Найбільший з них, щоб почати з великий розрив сітки. Що таке тренд на 5-хвилинному графіку може бути невеликий пік на щоденної або щотижневої діаграмі. Сітка прогалини між 150 пунктів і 300 пунктів були знайдені, щоб добре працювати.

Можна також варіювати розмірів сітки по відношенню до тенденції до зниження кількості нехеджованим транзакції. Наприклад мають сітки зазори 100, 200, 300 і т.д.

Інший спосіб полягає в зміні кількості лотів використовуватися при укладанні купівлі та продажу угод на готівкові зокрема точкою для забезпечення збалансованого хеджування.

Тенденції, як правило відлякати людей від цієї техніки, але якщо дивитися на це як техніка інвестиції, а не торговельної техніки тенденцій може мати мінімальний вплив на річний дохід від інвестицій. Маркет тенденції 20% часу ніяк. Говорячи про рентабельність інвестицій деяких поточних торгових груп показують повертається від 200% річних і 1000% П.А. на поточних рівнях інвестиції. Є багато записів торгівлі доступні на підтримку такого твердження. Чим довше ви не торгувати по цій системі немає Stop знизити ризик і краще вашого повернення. Тим не менш, ви можете втратити більше, ніж просто ваш чобіт (весь ваш торговий рахунок), якщо ви не ставитися до цього немає системи автоматичної зупинки і з неповагою.

Фактори успіху для цього немає Зупинка системи є: – Вибір відповідних розмірів сітки, валютні пари, розміри партії, грошові кошти в раз і інвестицій менталітет. Все дуже просто, якщо ви зробили це протягом кількох років.

Це, без зупинки системи не не для всіх, однак, і не найкращий форекс системою з нарізаний хліб, але робить він це дуже добре для деяких трейдерів, велике спасибі. Важливо знати про цю систему, як за допомогою її принципів може допомогти вашому звичайної торгівлі. Знаходяться у вільному доступі інформації про це немає пошукової системи Stop мережі для «без торгівлі форекс зупинки”