дізнатися Обмін валюти – чому ви не можете передбачити рух ціни

Якщо ви хочете дізнатися, обмін валют, то ви повинні вирішити, який шлях ціни ростуть і торгівлі відповідно. Більшість трейдерів вважають, що вони повинні передбачити, де ціни ростуть, щоб виграти, якщо ви робите це ви програєте. Існує кращий спосіб, щоб отримати прибуток, яка є предметом даної статті.

Якщо ви дізнаєтеся, обмін валюти і хочете отримати суттєву перший біт Навчися потім ubderstand цей момент:

Чи не передбачити Ціни діють на підтвердження.

Якщо спробувати передбачити форекс ціни, ви просто сподіваючись і гадати, і це не спосіб заробити гроші в будь-якому підприємстві – особливо валютою!

Ви не можете передбачити, так не пробував, просто навчитися діяти на реальності динаміку цін.

Перш ніж ми розглянемо це питання більш детально, дозволяє розвіяти один великий міф про торгівлю валютою, яка:

Forex ціни рухаються до наукової формулою.

Крок вперед теорій, таких як Ганна й Хвильова теорія Еліота – дозволяє ігнорувати той факт, що Niether Елліот або Ганн отримує гроші з їх теоріями і констатуємо очевидне:

Якщо ринки були науковими, ми всі знаємо, де ціни збиралися заздалегідь, і їх не було б ринку! Здоровий глузд насправді, але багато трейдерів попадаються на прогнозування та наукові теорії, що робить його одним з найбільших myhts торгівлі на ринку Форекс.

Давайте розглянемо приклад, вам потрібно, щоб поглинути при вивченні обміну валюти з метою отримання прибутку.

Наприклад, зверніть увагу на вашу форекс системи, що ціни наближаються важливі підтримки або опору, – але ви не просто стрибати в торгівлі.

Ви хочете доказів, що рівень збирається провести раніше – ви виконуєте ваших торгових сигналів.

Це можна зробити шляхом вивчення імпульс форекс ціни і спостерігаючи за змінами в monentum відповідно witht напрямку ви хочете торгувати.

Це необхідно для будь-якої успішної стратегії торгівлі на ринку Форекс, і ви повинні навчитися робити це правильно.

Якщо ви це зробите, то ви будете торгувати з шанси на вашому боці.

Щоб побачити зміни в ціновій імпульс вам потрібні показники, які можуть показати вам імпульс змінам.

Якщо ви вивчаєте обмін валюти з метою отримання прибутку, то два з кращих для використання є, стохастичні та індекс відносної сили (RSI). І допоможе вам побачити і діяти, при зміні цінової імпульс і допомогти вам виконати вашу торговий сигнал у відповідність зміни імпульсу і покласти шанси на вашому боці.

Якщо ви хочете дізнатися форекс правильно, вивчати й використовувати динаміку показників є важливою частиною вашого форекс освіти.

У нас немає часу, щоб покрити ці показники у всіх подробицях тут просто шукати їх в інших наших статтях.

Якщо ви подивитеся на підтримку і опір і використовувати імпульс осциляторів, ви підтвердите, в русі і торгувати реальності зміна, яка буде ясно на графіках форекс.

Не сподіваючись вгадати або – номер Вашого торгового реальність як вона є і сама зміна.

Ви можете сказати, що ви пропустите трохи ходу тобто перша частина змін, але оскільки ви не можете передбачити, коли це відбудеться в будь-якому випадку, так що це не проблема.

Завжди пам’ятайте стару приказку:

“Верхній або нижній вибору незабаром стає складальник бавовни”

І це правда – ви втратите свої гроші і приєднатися до 95% втрати валютних трейдерів, якщо ви намагаєтеся передбачити – не приєднатися до втрати більшості, використовувати імпульс і отримати в меншості переможців.

Головний урок, при вивченні обміну валют і торговельні для отримання прибутку, в тому, що валютою є не гра визначеності – це гра шансів.

Якщо ви хочете, щоб виграти у форекс і насолоджуватися успіхом валютою потрібно зберегти шанси на вашому боці і підтвердіть кожен торговий сигнал виконанні відповідно до цінової імпульс.

Якщо ви дізнаєтеся, обмін валюти правильний шлях, ви скоро будете плямистість можливості для отримання прибутку, що не здогадки, торгівля правду, і це єдиний спосіб, щоб виграти довгостроковій перспективі – період