виявлення мій план форекс

Моя мета, щоб заробити 100% на свій торговий капітал до кінця року. Для підтримки мою увагу зверну найближчій перспективі метою кожен квартал, щоб бути в 25%-вий приріст, і я побудую мою ЩОДЕННИЙ ОГЛЯД РИНКУ АКЦІЙ. Якщо я досягну своєї мети щоквартально випереджає в останній торговий день кварталу я візьму два-денної перерви. Я буду тримати всі відкриті позиції, які знаходяться на прибуток, але всі відкриті торгові втрати я закрию на той момент, перш ніж я зробити перерву.

Якщо моє відкрите вигоди від торгівлі продовжена і в новому кварталі я додам до тих виграшній позиції з коефіцієнтом 25%. Я рухаю захисні стопи до зменшити мою експозицію на всій position.if я відстав на моєму торговому мети за квартал, я візьму п’ять-денної перерви. Я буду переглянути мою торговельну систему і поставити запитання: “є мій ринку якість змінено на щось, що моя система не в змозі виконувати в кращому випадку?”

Протягом року я не буду торгувати більше трьох ринках. Я дізнався, я не можу зосередитися також на більш ніж на трьох ринках time.If у мене є більш ніж у чотири збиткових операцій підряд в будь-яку з моїх трьох marketsI забере торговий перерву на п’ять днів. Знову ж, я залишу відкритим переможців позиції одні в інші ринки, але закрити всі збиткові позиції. Я знову згорнути захисних стопів, щоб зменшити мій ризик.

Коли я беру торговий перерву, я увійду відпочинку лімітні ордери у відкритому переможців торгівлі, приймати цілі прибутку я повинен бути недоступною і активність ринку до цих рівнів під час мого break.If я перед моїм план на рік до будь Тут я зроблю перерву. Я візьму 30% нових акцій зі свого рахунку і місце, яке в безпечне місце. Якщо я за я не буду додавати справедливості при будь-яких обставин. Якби я досягти 40% просадки від моєї високої справедливості я буду кинути за рік.

B> Я буду записувати мої щоденні торговельної діяльності в мій торговий журнал і перегляньте цей тиждень. Я знаю, що мої показники і результати, я буду дивитися їх вдосконалення на 5% щотижня.

Я буду торгувати тільки з биком стороні, тому що мій аналіз говорить мені, що всі три ринках я вибрав більше, ніж рік твердих основах бичачим. Я дізнаєтеся, як використовувати опціони в цьому році, тому що я бачу, торік я міг би захистити більше угод, якщо у мене було тверде розуміння того, коли використовувати варіанти, а коли ні. Я буду інвестувати дві години на тиждень на варіант знань.

Мій син виїжджає до Європи в травні. Я не буду торгувати тиждень до його листя або через тиждень. Заплановані приєднатися до нього в падінні для Октоберфесту протягом одного тижня і не буде торгувати три дні до від’їзду або, коли я повернуся. Я знаю, я страждаю від порушення ритму організму так тиждень після я повернувся я не в моїх силах. Я заблокував ці часи на моєму торговому календар, тому я не буде спокуси торгувати в будь-якому випадку