виникли проблеми з торговими

Вам потрібно бути краще, щоб успішно торгувати?

Чи не час позбутися старих методів ви використовували?

Ви в точці, де ви відчуваєте себе, він повинен бути методи, які ви застосовували, який ви біжучий на провал? Є ще дуже багато програють трейдерів, ніж успішних трейдерів, і це рідко про стратегію або системи.

Ваш психологічний підхід до ринку, як правило, визначник компонента у ваш успіх або невдача в якості трейдера. Більшість трейдерів не через їх відсутність дисципліни, а не їх системи або методу. Ваш успіх або невдача у ваших руках повністю, і бути великим трейдером потрібно постійно виховувати себе як в технічному і психічні аспекти.

По-перше, зробити великі бектестінга або вперед тестування папери торгової вашої торгової стратегії. Чим більше ви відчуваєте, тим більше впевненості, що ви будете почувати себе, і коли буде жити, у вас буде впевненість, щоб довіряти системі і мати можливість стежити за сигналами особливо в грубі ділянки. Вкрай важливо, щоб тримати свої емоції під контролем.

Ви знаєте, що всі трейдери приймають втрати, але як ви будете реагувати, коли торгові жити і у вас є 3 або 4 поразки поспіль. Чи збираєтеся ви бути перевантажені з сумнівом, коли ви берете рядок збиткових угод?

Ви знаєте, що це не ви, хто є переможеним тут, але вашої професії? Чи існує у вашій самооцінки розорятися, коли ви берете збиткових угод?

Не відчуваю себе невдахою, не приймати торгові особисто. Це час, щоб продовжувати торгівлю в якості наступного торгівлі, по всій можливості бути прибутковим. Якщо це не так, то ви повинні зробити наступний торгівлі, тому що це може бути прибутковою угоди .. etc.etc .. Іншими словами, ви перевірили вашу стратегію так ви повинні взяти кожен торгівлю без коливань. Ви знаєте, це працює, чому зупинити торгівлю, тому що у вас було кілька втрат? Навіщо міняти на новий метод, коли ви знаєте, що працює?

Є багато прибуткових торгових систем, але якщо ви не в змозі довіряти в системі і прийняти кожну угоду, не замислюючись ні на що, ви ніколи не досягнете успіху.

Той же цикл триватиме знову і знову, поки ви не спробували і випробували кожен метод там, і ви як і раніше втрачає всі свої гроші. Якщо ви не видалите ці емоції з вашої торгової, то ви можете також кинути зараз.

Після того як ви випробуваний вашої стратегії ви повинні вірити в нього і введіть ваші угоди незалежно, і робити те, що тестована система говорить вам робити.

Ви не хочете, щоб ваші емоції, щоб взяти на себе на будь-якій стадії вашої торгівлі. Сподіваємося і молимося ринок піде у вашому напрямку не шлях. Ви не можете контролювати ринок, ви хочете контролювати себе і от і все. Predictabley вас буде збиткових угод, і ви, мабуть, зробити деякі помилки теж. Торгівля є грою ймовірностей. Існує завжди ризик втрати і торгівлі збирається “неправильний шлях” після отримання сигналу від вашої стратегії. Все, що ми можемо очікувати, щоб зробити це, щоб схилити чашу шанси в
нашу користь.