виграти у форекс – Прості поради для збільшення щоб допомогти вам зробити потрійний цифри прибутку

Якщо ви думаєте про форекс або торгові і вже тільки роблять зростання граничної, ось кілька простих порад, щоб збільшити потенційну прибуток – ці поради все про те, більше грошей, і там легко зробити, ось вони …

дізнатися 80 – 20 правил

Принцип Парето або 80-20, вказує, що невелике число причин (20%) відповідає за великий відсоток (80%) ефекту.

Принцип заснований на висновках Вільфредо Парето, який зауважив, що 80% доходу в Італії було отримано на 20% населення Італії. Ви часто бачите це в бізнесі, де 20% від клієнтської бази генерує 80% від доходу.

З речей, які ви, будь то в бізнесі або інших сферах життя, тільки 20% того, що ви дійсно мають значення з точки зору збагачення вашого життя.

У форекс шлях до себе це, ймовірно, 20% від угоди, які ви берете питання 80% є маргінальними. Багато трейдерів просто торгувати занадто багато скоротили ви торгуєте різко.

Вам не платять за зусилля на ринку Форекс Вам платять за правильний вибір часу ринку і не більше того. Всі люди, які торгового дня або завжди хочуть бути на дії витрачають свої зусилля на угоди, які не мають значення.

Я знаю трейдерів, які зосереджені на високі шанси торгів торгувати кілька разів на місяць і ясне 100 – 200% прибутку на рік. Вони тільки торгувати високі шанси торгів і коли вони це роблять?

вдарив високу ймовірність торгує жорстких

Вони били високі шанси торгів жорстких ризикуючи 10 – 20% від власного капіталу на них. Ви, напевно, чули добре носити мудрості ризику 1 або 2%, але з ризиком йде нагорода, і ви не збираєтеся робити багато ризикуючи невелику суму.

Якщо ви були пацієнтом чекає високих торговельних шанси – постраждали шанси користь Вас! Це не знаходить висип це основа успішної спекуляції.

Чи не диверсифікації

Багато трейдерів думають, що вони потребують диверсифікації розподіляти ризик – ризик і дійсно пов’язано на ваш суд і розповсюдження їх по всьому, не допоможе вам і на невеликий рахунок, це не можна урізноманітнити, як ви не можете ризикувати достатньо, щоб зробити значущого посилення.

Забудьте диверсифікації не розводити високий торгівлі розходяться з крайові тільки заради цього.
Майте мужність вашої переконаності і взяти високі шанси торгів, ризику стільки, скільки ви можете і не розбавити потенціал прибутку.

Якщо ви працюєте з довгостроковою тенденцією наступних система, заснована на наведених вище порад, ви можете торгувати за 30 хвилин на день і потрапив у кращі угоди і тенденції і зробити потрійний цифри прибутку. Так зосередити на них увагу і насолоджуватися успіхом валютою.