вибрати міні-форекс

Якщо ви новачок у форекс або мати лише невелика кількість капіталу доступні прямо зараз, міні форекс може бути шлях для вас. Це дозволяє торгувати на реальні гроші, обмежуючи при цьому ризик у відносно невеликій кількості. Взагалі розмір лота торгів на міні-рахунку складає всього одну десяту від розміру партії для стандартного рахунку з тим же брокером.

міні форекс або демо?

Хтось починав у форекс має кілька варіантів:

1. Почніть відразу з реальної торгівлі в стандартному брокерському рахунку, інвестиції від $ 1000 до $ 5000. Це було б дуже ризикованим для початківців і не рекомендується.

2. Почніть з реальної торгівлі в міні-рахунок форекс. Взагалі потрібно $ 250 для цих облікових записів, але ви можете бути в змозі знайти брокерів, які дозволять вам почати з ще меншим.

3. Почніть з демо-рахунку, де ви встають торгові навички без вкладення реальних грошей на всіх, то, коли ви послідовно отримання прибутку, перейдіть або міні-рахунок або повний брокерського рахунку залежно від вашого капіталу і вашої стратегії.

Переваги міні-рахунок торгівлі на ринку Форекс

Більшість людей вибирають варіант 3, демо-рахунку. Вони відчувають себе набагато безпечніше за допомогою онлайн-‘іграшку гроші “протягом декількох днів, тижнів або місяців. Демо-рахунок також дає вам можливість спробувати себе в різних різних стратегій, які ви, ймовірно, читав про.

Однак можуть виникнути проблеми із запуском демо-рахунку занадто довго. Деякі трейдери і тренери кажуть, що вона присипляє вас в помилкове відчуття безпеки. Це набагато легше йти на ризик, коли немає ніяких реальних готівкових коштів, і ви будете практикувати зі стратегіями, які можуть бути незручними використання в реальній торгівлі життя.

Так що може трапитися, що на демо-рахунку вчить вас, щоб зробити прибуток з використанням середніх і високих стратегій ризик, але, коли ви зіткнулися з реальною ситуацією гроші, які ви можете втратити свій нерв. Як правило, це призводить до поганого рішення під впливом хвилини і «стратегію стрибка”, де ви постійно перемикання з одного плану на інший. Втрати практично неминучим в цій ситуації.

З цієї причини, деякі експерти рекомендують почати з міні-рахунок і за реальні гроші майже з самого початку. Ви б тільки використовувати демо-рахунок для невеликої кількості угод, щоб ознайомитися з технічною стороною експлуатації вашого рахунку і здійснення операцій. Таким чином, ви, ймовірно, дізнаєтеся стратегії, які можуть працювати на вас в довгостроковій перспективі.

Недоліки міні-торгівельний рахунок

Коли ви торгуєте невеликих кількостях, ви повинні очікувати платити більше в процентному відношенні до брокера. Це з’їдає Ваш прибуток. У довгостроковій перспективі це може мати величезний вплив на ваші результати і може зробити всі важливі різниці між прибутком і збитком. Таким чином, більшість людей, що діють міні-рахунок прагнутимуть перейти до більшого торгів значення, як тільки вони мають капітал, щоб зробити це.

Тим не менше ви вирішили почати, ви повинні визнати, що форекс є високий ризик за самою своєю природою, як і всі форми інвестицій, які пропонують можливості великі успіхи в короткий час. Ви повинні тільки вкладати гроші, які ви готові втратити, якщо справи йдуть проти вас.

Початок роботи з міні-рахунок може бути відмінним способом для тих, хто новачок у форекс підібрати методи по-справжньому. Міні Форекс може бути кращий спосіб дізнатися напевно Чи валютних торгових підходить саме вам.
Є багато форекс програмного забезпечення в Інтернеті доступні, які можуть зробити вас багато грошей. Візьміть тільки правий і подивитися на мою біографію.