вибираючи найправильніший стратегії форекс

Деякі люди можуть стверджувати, що, можливо, найбільш ефективні стратегії форекс є щомісяця, щотижня або щодня угоди. Інші люди, ймовірно, припустити, що найбільш ефективною стратегією форекс, швидше за все, внутрішньоденною торгівлі. Досить сказати, що істина полягає в тому лежить десь між середнім.

По правді кажучи, не може бути доходів у будь-якому вигляді стратегії форекс, якщо ви добре обізнані про маркет-мейкерів і показників на кожен даний момент часу, і у вас є дуже чітке сприйняття всіх елементів, які допомагають підтримувати вашу форекс стратегії.

Кілька бази інвесторів своєї стратегії форекс в тривалих інвестиціях (щомісяця або щотижня позицій), у той час як деякі з них будуть створювати свої форекс стратегії через день за днем ​​або внутрісуточних позиції, які не могли б бути доступні не більше ніж на кілька годин або навіть хвилин (ці інвестори відомі як скальперами).

Довгострокова стратегія форекс термін, швидше за все, ви отримаєте 100 або 200 пунктів за одну операцію, але, що більш ніж імовірно, все, що ви досягнете всього за місяць або на тиждень, якщо ваша торгова стратегія форекс тяжіє на місяць, за тиждень позиції, на З іншого боку, вміло здійснюється стратегії скальпінг форекс безумовно, може забезпечити велику кількість дрібних 10 або 20 пунктів торгів у день, що дозволяє припустити, що, може бути, ви могли б скласти ні до чого від 80 до 160 пунктів протягом одного дня з використанням цього форекс торгової стратегії.

Внутріденна стратегія форекс вигоди від того простого факту, що на ринку форекс, незалежно від того, зсув вгору або вниз у межах кожної конкретної пари валют, завжди буде створювати крихітні відхилення, що ви будете здатні отримати прибуток від використання внутріденна стратегія форекс.

Але проте, що стратегії форекс ви застосовуєте залежатиме значною мірою від вашого особистого стилю інвестицій, а також від того, як багато часу ви могли б пощадити протягом всього дня з тим, щоб стежити за поточною ринковою і вирвати безліч вигідних точок входу.

Я вибираю внутріденна стратегія зовнішньої валютою в основному через його прибутковості і, чесно кажучи, тому що у мене багато вільного часу, але, як правило, це тільки тому, що у мене є допомога програму я дізнався деякий час тому, що ставить угод сама на основі ринкових подій, що відбуваються як протягом дня і протягом ночі.

Тому, навіть коли я не перед комп’ютером, у мене є можливість приступити до роботи на валютних торгах прямо через день і всю ніч, прибуток від кожного віконця можливість зняти скальп з обмеженим числом пунктів з ринку . Використовуючи цей тип стратегії, мій форекс внутріденна стратегія може забезпечує близько 120 пунктів у день, що в моєму конкретному випадку вид пропонує я міг отримати близько $ 3000 за кожен місяць з 5000 інвестиції.

Отже, внутрішньоденні торгові стратегії форекс, ймовірно, буде найбільш вигідним одному, проте, він вимагатиме, щоб ви залишалися уважними на те, що відбувається всередині поточної ринкової на хвилину основі, за винятком якщо у вас є програмний пакет, який залишається на охороняти, поки ви зайняті у Вашій роботі або на щось ще, що могло б тільки зупинити вас від Постійно вивчаючи руху ринку.

Якщо ви хочете дізнатися більше про програмне забезпечення, я рекомендую вам піти в цей сайт онлайн. Розташований в нижній частині сторінки. Там ви отримаєте ретельну оцінку пов’язаних з цим підходом і інших помічників торгівлі форекс.