валютою успіху – бути об’єктивним чи не суб’єктивно або втратити ваш капітал швидко

Якщо ви хочете, щоб заробити гроші від торгівлі іноземною валютою і добитися успіху валютою вам потрібно переконатися, що ваш форекс стратегія об’єктивним і тримається з суб’єктивності.

Багато трейдерів роблять помилку, в тому числі багато суб’єктивності в їх торговий план і втратити, давайте подивимося на те, чому це може бути фатальним.

Чому Суб’єктивність забезпечить вам втратити.

Багато трейдерів повинні зробити багато суб’єктивних суджень про своїх торгових сигналів перед їх виконанням – Проблема в тому, суб’єктивності, що вони мають у своїх рішеннях бачить свої емоції вступають в гру, і вони втрачають.

Давайте подивимося на приклад.

Хвилі Еліота і циклів, як передбачається, ще цілі ви повинні визначити безліч злетів і зробити суб’єктивні судження.

Це означає, що ви можете піддатися спокусі над сигналами їздити верхи, здійснити сигнали ви не повинні і взагалі дозволяйте емоціям диктувати ваш форекс стратегії.

Те ж саме для тих трейдерів, які хочуть торгувати, слідуючи онлайн проводів новини.

Вони повинні вирішити, скільки новина була дисконтованих і наскільки обгрунтовано – це складно або практично неможливо і знову, емоції вступають в гру і трейдер втрат.

бути об’єктивним! і створювати правила

Кращий спосіб торгівлі, щоб створити набір об’єктивних правил для вашої системи торгівлі валютою, яка означає, що ви не повинні робити суб’єктивні судження – ви просто слідувати правилам.

Це тримає вас зосереджені і дисципліновані і тримає свої емоції з торгівлі.

Тут нам простої системи, яка є об’єктивним набором правил і складаються з трьох основних компонентів.

1. шукати дійсні підтримки або опору

Це підтримка й опір перевірив кілька разів, що лінія на тижневих і денних графіках в той же критичного рівня.

2. шукати випробувань вище

Коли ціна рухається в напрямку підтримки і опору – Потім ви повинні мати тимчасові індикатора вказують або вона буде проводити або зазнати невдачі.

3. приурочувати торгівлі

Якщо цінової імпульс потрапляє в рівнях, використовуючи стохастичний і індекс відносної сили (RSI) коротку угоду береться.

Якщо підтримки або опору порушується, і підтверджується двома попередніми показниками потім довгий торгівлі на прориві береться.

Ось і немає здогадок чи суб’єктивних суджень використовується, ця стратегія валютою є простим набором правил, які слідують

Торгові сигнали виконані у відповідності з правилами торгівлі.

Звучить просто?

Так і є! Більшість трейдерів не може зробити цього вони хочуть, щоб суб’єктивно вирішувати, якщо угода виглядає добре, і нав’язувати свої власні судження на торгівлю – на ринку Форекс це призводить до летального результату!

Дисципліна йде з вікна і емоціям диктувати торговельну стратегію і торгів акціями втрачається.

руйнівні емоції

Ворог будь-якого трейдера є його або її емоції. Саме тому більшість початківців трейдерів втрачають, вони не можуть отримати об’єктивну план і набір правил, вони можуть слідувати з дисципліною.

Якщо ви хочете добитися успіху валютою, переконайтеся, що ваша валюта торгова система є об’єктивним і тримає суб’єктивні судження та емоції, або ви втратите в.