валюта технічний аналіз – секрет Pro до максимізації прибутку

Валюта технічний аналіз може допомогти Вам визначити великі тенденції, які дають великий прибуток. Тим не менш, як ви залишайтеся з тенденцією, і переконайтеся, що ви захопити максимальну прибуток – а не банку їх на ранній стадії?

Це факт, що трейдери, які використовують технічний аналіз на валютних ринках, вирвати їх прибуток занадто швидко, і пропустити основні прибутки.

Тут ми покажемо Вам стратегію, щоб залишитися з тенденцією, і зловити максимальну кількість прибутку.

Проблема з валютою технічний аналіз

Проблема з Проходження за трендом, це вниз прямо важко! Кожна корекція на ринку буде коштувати вам грошей, і ви повинні вирішити, чи приймати ваш прибуток, або почекати і подивитися, якщо ця тенденція продовжується і робить більше грошей.

Більшість трейдерів не може триматися – вони воліють банк невеликий прибуток, і їм не вистачає основних ходів.

Подивимося правді в очі, важко дотримуватися довгострокові тенденції, – і це викликає більшість трейдерів психологічна дилема – той, який вони не можуть впоратися.

Тут ми намітити стратегію, які можна включити у вашому технічному аналізі, щоб зробити їзду прибуток простіше – і дасть вам душевний спокій.

використовувати опціони для фіксації прибутку

Припустимо, ви знаходитесь довго у валюті євро – і склав $ 5000 на $ 10,000 торгового рахунку – це хороша прибуток – чому б не взяти? Ну, якщо тренд на вашу користь – як зазначено ваш аналіз валютою, вона може працювати, щоб зробити $ 15000, $ 20000, або, може бути ще більше – так що ви повинні залишитися з ним!

Рішення Хеджування опціонів – варіантів може допомогти вам керувати вашої відкриту прибуток, і захистити вас.

У наведеному вище прикладі, ви можете купити опціон пут – так що ви можете встановити ціну, підлога під вами. Саме чудове в цьому варіант стратегії є те, що ваші вгору залишається необмеженим, – але ви мене зовсім обмежений вашої ризик падіння.

Це те, що ми називаємо душевним спокоєм – отримання варіант у, в якості страховки від необмежених збитків. Роблячи це, ви зможете залишитися з тенденцією більше, про що свідчать ваші технічного аналізу графіків.

Отже, в чому ж підступ?

Негативний аспект цієї стратегії є те, що варіанти страждають час від розпаду – і ви втратите все, або частина вашої премії – незалежно від того, що робить ринок.

Ви в основному купують страхової премії – і це вартість – ви нічого не отримаєте ні за що в цьому світі!

Тому Ви повинні переконатися, що у вас вже є достатньо прибутку, щоб захистити, щоб зробити цю стратегію варто.

Ви також повинні дивитися на ваші технічні аналізу графіків – і побачити сильну тенденцію до верху – то є шанси на вашу користь, що є більше прибутку в майбутньому.

Як правило, щоб уникнути захисту прибутку в $ 3000 з цією стратегією.

При використанні цієї стратегії, використовувати тільки варіанти, які є між 45 – 60 днів протягом усього терміну. Опції з менш ніж 30 днів не буде працювати оптимально – у зв’язку з їх швидким часом загасання.

логіка має сенс

Якщо у Вас є хороші відкриті прибуток, і ваш технічний аналіз показує більше прибутку, щоб прийти, то її варто захищати таким чином – як шанси користь ви заробляти гроші понад грошей ви втратите в страховому полісі.

Більшість трейдерів просто не може залишитися з довгостроковими тенденціями – і завжди Банк достроково.

Торгівля валютою технічний аналіз показує нам, що великі тенденції останній довгий час, іноді місяці і навіть роки – і це факт, що більшість трейдерів банку рано.

Якщо ви знаходитесь в сильному тренді, використовуйте інструмент вище разом з вашим аналізом валютою – і будьте готові кататися тих великих виграшних угод для всіх вони стоять.