важелі у форекс пояснив

Плече є основним компонентом торгівлі на ринку Форекс і є однією з головних причин, чому так багато людей звертається на форекс в першу чергу. Плече в принципі дозволяє торговельних позицій набагато перевищують ваші початкові торгового капіталу означає, що ви можете потенційно зробити величезні прибутки від торгівлі іноземною валютою.

Разом з тим слід зазначити, що важелі працює в обох напрямках. У той час як ви можете заробити багато грошей, дуже швидко, зробивши виграшних угод, ви можете втратити гроші дуже швидко, використовуючи важелі. Це не рідкість, або. Є багато трейдерів, які підірвали його обліковий запис тільки через одну програшну позицію, і все тому, що вони по-позикових себе.

Дозвольте мені пояснити більш докладно, як важелі насправді працює, коли торгівля на ринку Форекс, і чому це так потенційно небезпечно.

Якщо ви відвідаєте веб-сайт будь-якого форекс брокера ви, як правило, представлені цікаві пропозиції, такі як “торгівля форекс з плечем 1:200” або “відкрити рахунок з нами і насолоджуйтеся 1:400 важелі. Ці пропозиції розраховані на новачків форекс, які тягнуться до брокерів, які пропонують високі темпи важелі, тому що це означає, що вони можуть торгувати великими позиціями в той час як тільки ризикуючи невелика кількість капіталу. У цих прикладах 200 і 400 разів свого торгового капіталу відповідно. Іншими словами $ 1000 може бути використаний для обміну положення коштує $ 200,000 або $ 400,000.

Звичайно, в кінцевому рахунку це форекс брокерів себе, що вигода від такого важеля, тому що вони знають, що більшість валютних трейдерів в кінцевому підсумку втрати грошей, та створення умов для їх трейдерам Overcommit собі це означає, що вони роблять більше прибутку в довгостроковій перспективі. Плюс, навіть якщо вони не Overcommit себе вони знають, що навіть невеликий рух може призвести до великих втрат для високою часткою позикових коштів трейдерів.

Так як форекс трейдер, ви повинні бути обережні з дати підписання брокери, які пропонують більш високий рівень кредитного плеча. Це зазвичай закінчується користуються їх більше, ніж він приносить Вам. Ваша головна турбота повинна знайти високу якість шановна компанія, яка є надійною, навіть під час жвавих періодів дня, пропонує вузькі спреди, і повністю ліцензована і регулюється відповідними органами. Плече не повинно бути дійсно проблема взагалі.

Ваша мета, щоб заробити гроші таким чином, щоб зробити це, ви повинні використовувати строгі правила управління капіталом. Це означає, використовуючи жорсткі стоп-лосс і тільки ризикуючи дуже невеликий відсоток, тобто 2 або 3%, зі свого торгового капіталу на будь-якій угоді. Це означатиме, що будь-які збитки, які ви можете понести зберігаються невеликі по відношенню до вашої загальної банкролл значить, ви можете залишитися в грі і жити, щоб боротися в інший день.

Важливо пам’ятати, що ви все одно можете зробити істотний прибуток від торгівлі іноземною валютою без надмірної боргового навантаження самостійно. Висока позикових позицій повинні бути зарезервовані для гравців, і ми всі знаємо, що гравці використанням кінцевому підсумку втратити гроші в довгостроковій перспективі.