бути успішним трейдером Forex Форекс через торгову психології

До того часу, ви вирішили перейти від демо-рахунки торгової жити Daytrading валюти рахунку, все значно зміниться таким чином, що знаходяться поза вашої уяви. Як DayTrader валют, цей зсув може фактично викликати велике напруження з вашого боку, особливо якщо ви не повністю підготовлені і вам не вистачає мислення і навичок, щоб торгувати. Ви повинні мати на увазі, що форекс це не завжди безпрограшна ситуація як слід основним принципом наявності переможців і переможених, і якщо ви хочете стати частиною команди-переможниці, необхідно, щоб ви розвиваєте правильне мислення і бути в змозі придбати корисні торгові інструменти, які допоможуть вам пережити цей нещадний пейзаж подібно до того, як виграшну спортсмен бачить тільки точками на табло.
Психологія торгівлі на ринку Форекс є ключовим рішенням, яке ви могли б використовувати для того, щоб навчитися керувати вашої професії. Це відноситься і до сприйняття змін на основі того, наскільки добре ваші сприймаєте себе як трейдера і як ви могли максимізувати сильні риси того, щоб отримати нагороди розкритий, і як ви могли б використовувати ваші слабкі функції, щоб уникнути їх від руйнування вашої професії. Коли ви дійсно знаєте, хто ви, як трейдер, ви, безсумнівно, знав, як реагувати на певні ситуації, які в довгостроковій перспективі допоможе вам уникнути самостійної руйнівних дій і рішень, які можуть суттєво вплинути на ваше угод.
Страх і жадібність є двома з самих основних емоцій, які були причиною багатьох невдач на ринку Форекс. Страх змусить вас або не виконувати угоду, коли можливість вже прямо перед вами, або, щоб закрити торгівлю передчасно, навіть не даючи йому шанс, щоб стати прибутковим. Жадібність, з іншого боку, буде штовхати вас брати на себе занадто великі або ризикованих угод таким чином, щоб зробити масовий врожайності, а також може призвести до вас звернутися за додатковою замість того, щоб задовольнитися гарною перспективі. Проте, це лише практичні питання, які можна легко вирішити шляхом навчання трейдера і право психології.
Право Психологія торгівлі на ринку Форекс заснований на створенні остаточної оцінки і можливість приймати події, які вже відбулися, і бути в змозі вчитися на своїх помилках. Кращий метод для того, щоб уникнути проблем, пов’язаних з торговими є створення торгового плану, що ви могли дотримуватися до кінця, і бути в змозі сформулювати метод управління ризиками. Навчившись опанувати своїми емоціями і полегшення вашої професії з вашим мозком, а не ваше серце, ви не будете плутатися з тим, що правильне від неправильного.
Звичайно, вищезазначені завдання легко обговорити, але було б набагато важче для виконання, оскільки не у всіх є право визначати свої власні слабкі сторони. Тим не менш, ви завжди можете скористатися послугами особистого тренера торговельні для того, щоб допомогти вам визначити і вирішити всі питання, які вас стримує від стати успішним трейдером. Ви повинні зрозуміти, що іноді трейдер навчання, книги і домашнього навчання курси дають не достатньо для вас відкрити для себе причину вашої проблеми. У деяких випадках ви також повинні чуже розуміння для того, щоб розвивати право робітників мисленням, що б допомогти вам у прийнятті на стресові і психологічні проблеми, з якими торгівля буде кидати на вас.
У принципі, якщо ви хочете, щоб виграти в торгівлі іноземною валютою, вам потрібно більше, ніж просто хороша стратегія торгівлі на ринку Форекс. Ви також повинні мати правильне мислення, яке дозволить вам виконувати свої торгові стратегії і це те, що психологія форекс це все о. Завжди майте на увазі, що ваш головний ворог при торгівлі, це ви самі, а не на ринку, маркет-мейкерів, чи світові події. Якщо у вас немає професійної психології торгівлі, то цілком імовірно, що ви будете робити неправильні рішення, і втрачати гроші просто стати циклу для вашої операції, які в кінцевому підсумку призведе до невдачі. Вона ніколи не буває занадто пізно, щоб навести порядок, і це дуже вдалий час для вас, щоб встати на психологію торгівлі, які допоможуть вам стати кращим трейдером, яка виправдовувала б ваш успіх на ринку.