автоматизованих роботів Forex – 4 ключових моментів, щоб розглянути, щоб знайти найкраще

Переважна більшість форекс роботи просто не працюють і якщо ви хочете, щоб знайти те, що робить, дивлячись на 4 ключових моменти укладені допоможе вам знайти найкращі …

В останні роки спостерігається значне зростання кількості роботів стверджуючи, що вони допоможуть вам насолоджуватися фінансової свободи без жодних зусиль, і більшість з тріском провалилися жити до обману. Давайте позбудемося від основної маси їх у першу чергу.

1. Чи послужний виглядати добре, щоб бути правдою?

Ви бачите їх весь час, заплатити кілька сотень доларів і отримати послужний список, який краще, ніж світи топ-менеджерів фонду. Якщо ви бачите, ті, з цими твердженнями, то бути дуже обережні з них.

– Подвоїти свої прибутки щомісяця

– Торгівля з точність 90% або більше

– Нічия падіння менше 1%

– Втрата періоди менш ніж тиждень

Це не реальність торгівлі на ринку Форекс!

Зазвичай ці системи виробляють зворотний випробувань і моделювання, знаючи ціни закриття або присутній, відгуки та результати торгівлі, що не незалежній перевірці.

факт:

Топ-менеджерів фонду не буде заробляти мільйони доларів у вигляді річної зарплати, якщо роботи працювали, вони були б звідти робочі місця і долучитися до світу насолоджуються фінансової свободи, торгові роботи форекс за ціною ніч.

Тепер ви можете перемогти, але шукати якісь докази реальних успіхів, незалежний моніторинг і шукати послужний список кілька років у довжину

2. На що звернути увагу в реальний досвід

Так що вигоди можуть ви очікуєте побачити?

Найкраще зробить з’єднання зріст близько 30 – 100% річних і вище коефіцієнт посилення, тим більше нічия вниз. Зазвичай ви можете очікувати піку в долину просадка 20 – 50%, залежно від профілю ризику системи. Типовий просадка буде кілька тижнів до декількох місяців.

Прибуток чудові – але ви повинні перечекати короткострокові втрати, всі кращі трейдери, і ви будете, як добре.

3. знати логіку

Ніколи не купуйте чорний ящик системи, де логіка не виявлено. Ви повинні знати логіку мати впевненість, слідувати системі з дисципліною.

4. підтримувати і простота використання

Шукайте хорошу, швидку підтримку з боку постачальника. Сухого ходу системи, щоб переконатися, що все гаразд, перш ніж торгувати на реальні гроші, не просто стрибати, переконайтеся, що ви готові і впевнені в роботі з системою.

Довготривала прибуток у 30 хвилин на день або менше

Кращих роботів дасть вам велику довгострокову прибуток, але ви повинні мати впевненість, щоб застосовувати їх з дисципліною, як потрібно приймати короткострокові втрати, щоб зробити довгострокові вигоди.

Якщо ви вище, ви можете скоро робити великі довгострокові вигоди з автоматизований робот форекс і насолоджуватися успіхом валютою.