Чому торгівля на Форекс

Якщо ви новачок в світі торгівлі на ринку Форекс ви можете бути здивовані, що саме настільки великий, про це і чому ви повинні торгувати на валютному ринку. Там дійсно є деякі істотні переваги для торгівлі на валютному ринку в порівнянні з іншими фінансовими ринками, які можуть допомогти вам легше досягти своєї мети стати успішним трейдером.

Ринок Форекс має найнижчу початкові витрати будь-якого фінансового ринку в світі. Трейдери зацікавлені в торгівлі на ринку Форекс може почати роботу з всього лише $ 250 в їхніх торговельних рахунків. Починаючи з такої маленької суми грошей може здатися марною на перший, але багато брокерів форекс пропонують так звані мікро-лотами, які по суті дозволяють торгової позиції розміром до однієї копійки за пункт руху. Це означає, що навіть з лише $ 250 ви можете відкрити рахунок форекс і почати практикувати різні методи Forex з реальними грошима, в той же час ефективно контролювати ваш ризик по кожній угоді.

З обсягом торгів більш ніж на $ 3 трлн на день, на валютному ринку не може бути “трикутний” або легко переміщається по будь-який учасник ринку. Це надзвичайно щільного ліквідності означає, що рух ринку дещо менш хаотичним і, отже, більш передбачуваним, ніж те, що ви могли б знайти при торгівлі товарними ф’ючерсами або акціями. Це ще одна причина, чому на ринку форекс є великим транспортним засобом інвестування для нових, так і для досвідчених трейдерів. Ця щільна ліквідності також практично виключає можливість “прослизання”, щоб відбутися, який є відносно поширеним явищем на ф’ючерсних і фондових ринках, коли ціна виконанні вашої торгівлі на це не ціна, яку ви заповнюються в. Такі випадки дуже рідкісні на ринку форекс, що майже завжди можна отримати точну ціну входу ви бачите на торговій платформі.

Ринок Форекс працює 24 години на добу 6 днів на тиждень, забезпечуючи для багатьох більш вигідних торговельних можливостей використовувати ефективні методи на форекс. Багато людей, як форекс Завдяки такій гнучкості, вони можуть відкрити свої графіки після повернення додому з роботи, і місце торгівлі, замість того, щоб перебувати в передній частині свого комп’ютера під час строгих годин ринку, як у торговельних фондових і товарних.

Торгівля на ринку Форекс дозволяє сконцентрувати свої зусилля на аналізі кількох валютних парах, замість того перевантажений сотнями численні акції або товари. Валютних пар форекса, як правило, тенденцію дуже добре і часто, і, як свідчить старе прислів’я “тренд ваш друг”, це ніколи не вірніше, ніж це в світі форекс.

Ймовірно, найкращим відповіддю на питання: “Чому торгівля на Форекс”? є те, що ви можете зробити це з будь-якої точки світу, якщо у вас є комп’ютер і підключення до інтернету. Ця свобода є основною причиною, чому більшість людей спочатку звертається до торгів, і форекс забезпечує найбільш можливості отримати прибуток послідовно з будь-якого фінансового ринку в світі через є глибина ліквідності і цілодобово годин. Відкрити форекс демо рахунок і приступити до вивчення різних прості методи форекс, таким чином Ви можете почати форекс без ризику вашого фактичного гроші, поки ви не досить комфортно, щоб зробити це.