Ціни в іноземній валюті життєво важливим при відправці грошей за кордон

Комунікації і технології є двома основними факторами з розвитком якої весь світ став взаємозалежним. Міжнародна торгівля стала найбільшим і найбільш швидкозростаючим ринком, і це породило обмін валюти, яка в даний час є найбільшим фінансовим ринкам світу. Будь-яка міжнародна угода чи навіть відправити гроші за кордон вимагає, щоб виконати обмін валюти і, отже, обмінні курси іноземних валют мати велике значення.

Ви можете подумати, що вам просто потрібно відправити гроші за кордон Тепер, як обмінні курси іноземних валют грає життєво важливу роль у цьому сценарії. Ну це тому, що обмінні курси іноземних валют тримається змінює кожен другий, і це часта зміна можу тебе втрачати гроші. Див нижче приклад того, як це робить різницю:

Припустимо, що ви посилаєте 10000 USD для вашої родини у Великобританії. Ціни в іноземній валюті 1 USD = 0,61 GBP, значить, ваша родина буде отримувати близько 6165 фунтів стерлінгів. Тепер, якщо ви відкладіть, щоб перевести гроші на годину, може бути, і курс валюти зараз становить 1 USD = 0,57 GBP, це означає, що ваша родина буде отримувати 5700 GBP, що майже в 500 GBP менш протягом однієї години, при цьому сума, яку ви послав все та ж. Ця ситуація може бути навпаки, якщо валюта збільшується обмінного курсу. Таким чином, навіть невелика частина змін валютних курсів може привести вас зробити прибуток або збиток, коли ви обмінюєтеся валют.

Є багато джерел, що полегшує Міжнародні грошові перекази, хоча валютні курси є необхідність, щоб вважатися фактором при виборі правильного постачальника обслуговування. Як багато провайдерів можуть служити швидким і швидке обслуговування Обмін валюти ставки є дуже бідними, тому бути свідомим, якщо ви хочете зберегти ваші з працею зароблені гроші. Нижче наведені деякі поради, щоб вибрати гроші постачальникам трансфер, але настійно рекомендується, щоб вибрати тільки один, хто може отримати вам найкращі валютних курсів, коли ви переводите гроші за кордон:

1) Є багато установ, які надають послугу грошових переказів, наприклад, для Western Union, Money Gram і т.д. Хоча вони не будуть кращими постачальниками, коли справа доходить до іноземної валюти.

2) нещодавно введений і широко використовуваних готівки в банкоматах карток послуга дозволяє відправникові внести суму на номер карти, яка може бути відкликана власником карти в будь-якому банкоматі в своїй власній країні. Є деякі витрати, які не зроблять вас таким щасливим.

3) Банківський переказ є найбільш безпечним способом для виконання міжнародних грошових переказів. На великих угод ви можете скористатися хорошою валют. Хоча є обмеження послуги не доступні в неробочий час та вихідні дні.

4) іноземної валюти або Forex компанії є кращим засобом для виконання міжнародних грошових переказів. Fx професіоналів є краватка ДБЖ з великими банками та є успішними в отриманні вам перевагу низька валютного курсу. Додатково до цього вони стягують дуже низьку або без агентства за свої послуги і, отже, є кращим варіантом, якщо врахувати економію при передачі грошей за кордон.