Фібоначчі Форекс – введення

Леонардо Фібоначчі був італійський математик, що жив у 13 столітті і відомий своїм всесвітньо відомої послідовності Фібоначчі, який багато хто використовує трейдеру спробувати передбачити ціни на валюту з більшою точністю. Давайте подивимося на послідовність чисел Фібоначчі і торгівлі іноземною валютою.

Послідовність Фібоначчі був надрукований у Liber Abaci, написана Леонардо Фібоначчі в 1202 році. Він представив індо-арабськими цифрами замінити римські. Послідовність чисел Фібоначчі був розроблений, щоб вирішити такі завдання:

Скільки пар кроликів можна отримати з однієї пари, якщо кожен місяць кожна пара створює нову пару, яка, починаючи з другого місяця, починає виробляти більше кроликів?

Визначення послідовності є те, що він утворений ряд чисел, де кожне число є сумою двох попередніх чисел; 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13 …

У форекс важливо те, – Фібоначчі, заснованих на цьому послідовність чисел, тобто 0,236, 0,50, 0,382, 0,618 і т.д. Ці рівні Фібоначчі багато трейдерів вірять, торгованих для отримання прибутку.

Два відсотки Фібоначчі рівнів відкату вважається найбільш важливими є: 38,2% і 62,8%. Інші важливі відкату є: 75%, 50% і 33%.

Так може послідовності чисел Фібоначчі допоможе вам торгувати більш успішно?

Відповідь на це питання немає.

Насправді, його дивовижне, що такий тупий теорії, як вважають дуже багато трейдерів, це не неповага до Леонардо Фібоначчі, який був геніальним мислителем, його просто ці рівні не мають нічого спільного з торговим і великою людиною (будь він живий сьогодні ), ймовірно, буде збентежені в спосіб його мислення був захоплений далеко інвестиційного співтовариства.

Багато трейдерів вважають, що рівні Фібоначчі є природним законом, який повторно відбувається в людській психології постійно – але якщо ви думаєте про це, людська природа не передбачувана і не науковий.

Торгівля є гра шансів.

Фібоначчі комерсанти, як послідовники Ганна або Елліот, всі вони вважають, що ринок є наукове, але якби вони були, то ми всі знаємо ціну заздалегідь, і не було б ринку!

Це здоровий глузд для більшості людей, але не деяких трейдерів, які постійно говорять, що це працює, коли це не так.

Звичайно, ви можете побачити рівні тримаються іноді, але вибрати будь-який номер вам подобається, і ви побачите, що дотримуються іноді!

Якщо це наукове він повинен тримати весь час, інакше це не наукова теорія, за визначенням, – період.

Числа Фібоначчі велика історія і продавці розуміють це і продають смішних систем на його основі, які не працюють. Якщо ви бачите, кожен просить реального часу відслідковувати запису, щоб довести це, ви не будете отримувати той.

Ви отримаєте моделюється один зроблено заднім числом, але ми всі можемо зробити, що – проблема з форекс ви повинні торгувати в майбутньому не знаючи ціни закриття.

Якщо ви хочете, щоб виграти у форекс пам’ятаєте це:

Існує жодна наука не бере, і якби хтось знайшов секрет руху ринку вони не відкрили тобі це. ЗВИЧАЙНО числа Фібоначчі доступні для всіх так чому ж трейдери, які використовують їх не багатий?

Ну ви вже знаєте відповідь на це питання!

Торгівля на ринку Форекс не є грою шансів, НЕ визначеності і немає ніякої наукової формулою або фокус-покус, що змушує їх рухатися на своїх власних. Вони рухаються через те, що люди роблять і як вони бачать факти і людей неможливо передбачити з науковою точністю.

Так що залиште чисел Фібоначчі мрійників і далеко натовпу і зосередитися на системі, яка торгує шанси.

Звичайно, ви не будете вигравати весь час, але якщо ви знаєте, як торгувати шанси ви можете зробити багато грошей.