Форекс – шість основних причин трейдери втрачають гроші

У форекс, є шість основних причин трейдерів втрачають гроші. Якщо ви можете уникнути цих помилок, то ви можете приєднатися до меншості переможців, які накопичуються великі прибутки послідовно.

Ось торгові пастки, які змусять вас втратити гроші:

1. протилежний хвороби

Ви повинні мати протилежну думку інших трейдерів на ринку – більшість трейдерів втрачають гроші, так що ви хочете торгувати в опозиції до стада.

Більшість трейдерів втрачають, бо їм не вистачає дисципліни і управління грошовими коштами – але вони дуже часто мають рацію напрямок ринку. Це нездатність трейдера, щоб максимально ці можливості, коли вони торгують FOREX – і залишитися з тенденцією, яка робить їх втратити гроші.

Багато трейдерів, бажаючі придбати вершини і підстави, і ніколи не зосередитися на проходження за трендом. Вибір вершин і підстав неможливо. Ви не можете передбачити поворотні моменти в торгівлі іноземною валютою – так що ви повинні змінити вашу увагу на наступні тенденції, а не передбачення.

2. чартистам пастку

У форекс багато трейдерів потрапляють у пастку покласти всі свої зусилля на вивченні графіків. Вивчення графіків важливо, – але ви не повинні бути занадто суб’єктивними, або ви в кінцевому підсумку втрати.

Уникайте методів, які потрібно занадто багато суб’єктивного аналізу, такі як хвилі Еліота і циклів – і тяжіють до показників, які визначають тенденції – такі як ковзаючі середні і осцилятори імпульс.

Будьте об’єктивні, а не суб’єктивні в вашій торгівлі іноземною валютою.

3. его

ФОРЕКС приваблює деяких з найрозумніших людей у ​​світі, ці трейдери розумні – але вони також мають велике его. Его погана риса в торгівлі іноземною валютою – як це означає, що ви завжди хочуть бачити на ринку, як ви хочете його бачити – і не так, як насправді.

Трейдери повинні задати собі це питання: ви хочете, щоб заробити гроші і відчувати себе розумним? Ринок не вміщатиме як ці бажання – якщо ви хочете, щоб заробити гроші, залиште своє его позаду.

Скромний торговець, який має об’єктивне і дисципліновані план форекс, реалізує на ринку може зробити його (і всі інші) виглядати нерозумно. Тим не менш, він всього лише зацікавлені в зароблянні грошей, і він буде взагалі, перевершуючи его заповнені трейдера, який хоче обставити ринок.

4. Гуру синдром

Коли ви торгуєте на ринку Форекс, це заманливо слідувати за кимось, хто зробив гроші – або говорить, що вони є.

Це факт, що більшість трейдерів хочете успіху, дане їм чужий, і ці трейдери не можуть взяти на себе відповідальність за свої власні дії.

У грі торгівлі на ринку Форекс, єдиний спосіб досягти успіху самостійно – якщо ви не можете прийняти це, то робити щось інше.

5. карбування хвіст

Багато трейдерів дивуйтеся, коли Форекс – вони починають торгівля з використанням одного методу, засмучені, коли вона сьогодні не найкращий – вони потім перемкнутися на інший метод, і так далі.

Погані періоди, як правило, наступною хороші результати торгівлі (якщо ви використовуєте обгрунтовані система) – так що терпіння і дисципліна необхідні. До часто подрібнення і зміни системи, ви будете втрачати гроші.

Якщо у вас є торговий план, що ви вірите, то дотримуйтеся його – і припинити переслідувати власний хвіст. Зосередьтеся, і бути терплячими з вашою системою.

6. за допомогою параметрів неправильно

Коли ви форекс, за допомогою параметрів дає витривалість – і обмежений ризик, що робить варіанти відмінний інструмент торгівлі.

Багато трейдерів використовують варіанти неправильно – вони зосереджені на покупці варіанти з малим значенням часу, і які є виходом з грошей. Це гарантований спосіб втратити гроші при торгівлі опціонами! Що вам потрібно зробити, це зосередитися на покупці варіантів, на рівні або в гроші – з великим значенням часу – також використовувати спреди щоб збільшити ваші шанси на успіх.

На закінчення – Не намагайтеся бути занадто розумним – вище пастки зроблені деякі з найяскравіших трейдерів по всьому. У більшості випадків ці помилки приходять від думки, що ви повинні бути розумними, або використовувати складні методи для досягнення успіху – проте, вірно зворотне.

Тримайте ваш метод простий, зберегти ваш фокус, взяти на себе відповідальність за свої дії, і визнати, що ринок зробить вас виглядати нерозумно часом – він робить це для всіх!

Якщо ви стежите за шість пасток, описаних вище, ви зможете зробити більшу довгострокову прибуток – і це єдиний гол на ринку Форекс.