Форекс стратегії – 3 ключових елементи вам це потрібно утримувати, форекс success_

Це не має значення, який тип торгової Ви берете участь у слідування за трендом, і т.д. свінг-трейдингу, але ваш Forex Торгова стратегія повинна містити 3 елементів, ув’язнених, щоб досягти успіху і тут ми їх обговоримо …

Є два елементи, які відносяться до самого методу і той, який відноситься до ваше мислення – Давайте дивитися на них.

1. Простий, надійний і торгівлі дійсності зміни цін

Перше, що слід мати на увазі, немає впевненості, коли торгівля на ринку Форекс, ви тільки торгують шанси. Якщо ви думаєте, ви можете передбачити поведінку людини – ви не можете.

Ви повинні торгувати дійсності зміни цін як ви його бачите на графіку Форекс, якщо ви спробувати передбачити, ви сподіваєтеся або вгадати, і це означає втрати. Система повинна бути простою всього декілька параметрів, оскільки, тим складніше ви зробите це, тим більше вірогідність того, щоб зламати в жорстокому світі жорсткий реальній торгівлі часу.

Це так само вірно сьогодні, як і завжди – прості системи заробити гроші, отримати складні перетворилися в пил.

2. правила управління капіталом, щоб впоратися з волатильністю

Багато трейдерів вважають, управління грошима піклується про себе, але це не так.

Ваш ключ до перемоги, щоб піклуватися втрат і зробити їх мінімальними. Так само, як великі футбольні команди засновані на оборону, так таке Форекс. Ви збираєтеся мати період втрат, і ви повинні зробити їх мінімальними.

Існує баланс, хоча – ви повинні помістити зупинки, які знаходяться за межами випадкових волатильності, розмістити зупинку, щоб закрити, і це буде виглядати у вас низький ризик – але ви повинні майже напевно шанс бути зупинені і все, що вам зробити, це побачити стан вашого акаунта капіталу впасти і знищені.

Якщо у вас є невеликий ризик рахунок до 10% в торгівлі – але не часто торгувати, бути терплячим і чекати відповідного можливості. Майте на увазі, в торгівлі іноземною валютою ви не робите гроші, торгуючи часто Ви робите гроші, вибір правильних угод і ризикуючи достатньо, щоб зробити відчутний виграш.

Ключ ризикувати достатньо в потрібний час і це факт, ви можете торгувати раз на місяць і до цих пір роблять потрійний вигоди з Вашої стратегії торгівлі на ринку Форекс.

3. Довіри до неї і наполегливості

Ви можете слідкувати за іншими, але якщо ви робите, що ви знаєте, як і чому система працює так що ви можете мати солідні впевненість слідувати системі через втрати періоду і тримати втрати малі.

Втрати періоди важко!

У всіх нас є его і емоції і вони спробують витягти вас з курсу і відхилятися від вашої системи, але якщо у вас відхилятися від правил вашої системи у вас немає системи.

Торговий дисципліни перебуває під розрахунковим більшістю трейдерів і вони думають, що просто приходить – але це змінна, яка відокремлює меншість переможців від переможених, заснований на освіті та внутрішнє розуміння вашої особистості.

Чому ви можете виграти, якщо ви хочете!

Це факт, що будь-яка людина може навчитися, щоб виграти у форекс, але більшість трейдерів втрачають і це пов’язано з низьким рівнем освіти і відсутністю довіри і дисципліни.

Ринок не насправді побили трейдер, трейдер б’є себе зрозуміти цей ключовий момент і елементи успіху говорилося вище, і ви можете користуватися успіхом у вашої стратегії торгівлі на ринку Форекс.