Форекс стратегії – простий для розуміння метод, щоб зловити всіх найбільших тенденції та profits_

З точки зору стратегії форекс, той, який ми збираємося розглянути в цій статті є кращим, щоб увійти на всі кращі тенденції і прибутку. Реальні гроші зроблені від лову великої тенденції, які протягом багатьох тижнів, і це стратегія, допоможе вам у на всі ці великі вигідних ходів.

Більшість трейдерів внести ключовий помилку, коли торгувати Forex, тому що, вони думають, що вони повинні купити дешево і продавати дорого, щоб заробити гроші, але якщо ви спробуєте це на форексі, ваш буде втрачати – чому? Тому що, якщо ви хочете купити недостатньо, ваш буде мати верхню передбачити, і це інше слово для ворожіння! Pro трейдери знають, реальний спосіб заробити гроші і на основі, як кожна велика тенденція починає і продовжує:

Всі великі бичачі тенденції, почніть з верхнім порушення графіку опору і робити нові максимуми те, як тренд розгортається, він продовжує робити це. Подивіться на будь-який графік, і ви побачите це правда, більш професійних трейдерів засновують свою стратегію на проривах, ніж будь-яка інша, і ви повинні також, якщо ви хочете насолодитися успіху в торгівлі. Звичайно, більшість трейдерів не купувати прориви, але це не проблема насправді, його перевага – так як більшість трейдер втрачає гроші!

Так що давайте торгувати способом це роблять професіонали і купити прориви; Давайте подивимося, як це правильно зробити.

Ви не хочете торгувати тільки будь прорив, необхідно мати рівень був протестований кілька разів до перерви, і я рекомендую принаймні шести тестів. Крім того, далі один від одного тести з точки зору часу, тим вище ймовірність розриву відбувається, так дивитися протягом як мінімум 2 тесту, щонайменше шести тижнів.

Коли розрив відбувається ви йдете з ним і купити, і звичайно, ви не увійшли в низький, але те, що Ви зробили, це увійшли в ринок, коли шанси на є кращий і якщо його дійсно хороший прорив, ви могли б величезні прибутки перед вами. Зупинки завжди добре і близько в прориві торгових і трохи нижче рівня опору, який дав шлях, який в даний час виступає в якості підтримки.

Ви можете використовувати деякі показники, щоб допомогти вашому часу ринку і перевірити, якщо ціна імпульс посилюється і хороші для використання є – стохастичні, RSI і MACD.

При торгівлі на проривах бути терплячим і чекати кращих можливостей, з вашою нагородою на кращих прориви становить до 10 разів, що ваш ризик, це відмінний спосіб торгівлі.

Якщо ви хочете заробити на Форекс, не думаю, що купити дешево продавати дорого, як і більша частина тих, хто програв – думаю покупка висока, продавати ще вище і у вас буде, просту стратегію форекс, яка може зробити вас великі вигоди.