Форекс-російський рубль, валюти наступному товарів.

Є деякі валюти відомий у фінансових колах як «товар валют”. Їх доля, здається, зростає падіння в тандемі з цінами на сировину. Вони є “іншими доларів” CAD, AUD і, меншою мірою, NZD.

Ці країни є великими виробниками і чистих експортерів широкий спектр фізичних товарів. Нафта і газ, метали, лісове господарство та безліч сільськогосподарської продукції імпортується з тих країн, в іншій частині світу, особливо вибухів азіатських економік. Зростання споживання потім швидко зростаючих цін на ці матеріали. Це, у свою чергу, штовхає валют у країнах-експортерах, щоб оцінити у вартісному.
Величезні вікна в перспективі AUD, CAD і NZD за останні кілька років були прямим результатом цього явища.

Чим є Росії. З розпадом Радянського Союзу і краху його економіки, багато змін, які відбулися. Приватизація принесла настільки необхідного капіталу і поліпшення. Застарілі заводи були або закриті, або модернізовані. Зростання цін на сировину призвела Росію на верхньому рівні світових експортерів в багатьох, якщо не більшості, промислові товари. (Ми будемо опускати Росії політична ситуація і її вплив у цьому обговоренні.)

Другий за величиною експортером нафти і найбільшим експортером природного газу. Коли мова йде про металах вони провідних виробників нікелю, паладію, титану, кадмію, вольфраму. Росія займає дуже високе у виробництві міді, алюмінію, сталі, золота, срібла і довгий, довгий список інших металів. Те ж саме з деревиною. Потрібно також пам’ятати, що лише невелика частина природних ресурсів там був постукав або навіть правильно опитаних. Через кілька років Росії в іноземній валюті зросла з приблизно 70 млрд. до більш ніж 400 мільярдів на момент написання статті і продовжує зростати.

Російський рубль (RUB) відповіли позитивно на варіювати цими подіями. Це високо оцінили відношенню до долара США з 32 / $ 25 / $ з 2004 року. Звичайно, це не є повністю безкоштовним торгуемой валютою. Дуже небагато брокери пропонують його, широке поширення. Безумовно не є інструментом для активної торгівлі. Відсутність історичних даних ускладнює встановити цільові показники і проводити будь-які значущі технічного аналізу. Це, однак набагато більш доступним і більш вільно плаваючі потім китайський юань.

Довгострокові трейдери, зі смаком до екзотичних, можете звернути увагу на руб. З обсягом неухильно зростає і зростаюча потреба в сировині, хто знає? Можливо, через 5-6 років їй вдасться досягти зростання новозеландських доларів або навіть руб.