Форекс – режими валютних курсів

Валютний ринок є найбільшим фінансовим ринком торгуються в світі, бере участь трильйони доларів на щоденній основі. Валютний ринок є місцем, де валютою відбувається. Банк і фінансові інститути сприяють операцій (купівля і продаж) іноземної валюти. Продажі на валютному ринку є ціна однієї валюти по відношенню до іншої валюти. Обмінний курс іноземної валюти визначається валютному ринку. Є 3 види режимів обмінних курсів.

Режими валютних курсів
У режимі фіксованого валютного курсу, уряду (центральний банк) втручається у валютному ринку для підтримки фіксованого курсу. Фіксованого обмінного курсу є найбільш сприятливим для торгівлі як невизначеність і ризик зводиться до мінімуму, але недоліком є ​​постійний контроль і втручання зажадав від уряду виділити резерви для таких випадків. Фіксований обмінний курс також означає, мало або взагалі не спекуляція. Коли режим вільно плаваючого обмінного курсу, ніякого втручання не потрібно, оскільки обмінний курс визначається силами попиту і пропозиції на ринку, але система є нестійкою і нестабільною, як це пропонує спекуляції.

Міжнародної валютної системи на системи керованого плаваючого. Керованого плаваючого б групі або в межах якого обмінний курс може змінювати і ніякого втручання не потрібно, якщо він не вийде з пов’язаним. Під режим керованого плаваючого, коли обмін перевищує верхню межу швидкості, уряду потрібно буде купити місцеву валюту, використовуючи свої резерви або запозичення. Коли обмінний курс нижче нижньої межі швидкості, уряд буде продавати місцеву валюту. Це дозволить нарощувати резерви або використовувати резерви для погашення кредитів.

В принципі, керованого плаваючого обмінного курсу є найбільш поширеною системою використання по всьому світу. Оскільки обидва фіксованого та вільно плаваючого принесе більше проблем, порівняно з керованого плаваючого.