Форекс новини – динаміт спосіб використовувати її з величезною прибутком

Багато трейдерів намагаються торгувати репортажі Форекс новини і вгадати, як ринок буде йти, але це гра гуртки Але ви можете використовувати новини історії, щоб зробити більший прибуток і тут ми покажемо вам один простий спосіб зробити так легко розуміють і можуть зробити вам великий прибуток.

Сьогодні у нас є хороші новини і швидку доставку, ніж будь-коли раніше, – але це не робить його легше торгувати і причина проста – ринки не реагують на саму новину, вони рухаються, як трейдери перегляду новин. Його також факт, що ринки завжди звалиться, коли новини самі бичачі та мітингу, коли його самий ведмежий. Якщо Ви хочете використовувати новини, щоб зробити більше прибутку, вам потрібно дізнатися, щоб “купити чутки продавай на фактах”, – давайте подивимося на прикладі.

Якщо у вас є зустрічі процентної ставки центральним банком і згоду серед трейдерів у тому, що ставки будуть рости, і валюта буде зміцнюватися, цієї новини вже враховані в ціні. Якщо, наприклад, у Центрального банку підвищувати ставки, ви дуже часто бачимо зниження цін не піднімалося, оскільки новину повністю скидати з рахунків. Звичайно, якщо ви отримуєте ведмежий ціни сюрприз відірватися ще важче.

Все, що вам потрібно зробити, це подивитися на валюту, яка знаходиться в зоні перекупленності або перепроданості, а потім шукати бичачі або ведмежі новини, що за ціною дюйма Подивіться на таку подію, як засідання Центрального банку із зростанням процентної ставки або вирізати враховані дюйма Тоді перевірити опір або підтримку і чекати новин і прийняти протилежне торгівлі для більшості трейдерів і шукати падіння імпульсу на свої графіки, щоб підтримувати вашу думку і підтримка або опір, щоб триматися.

Ринки рухаються на настрої інвесторів не сама новина, а коли валюти стає перекупленності або перепроданості, дивитися, щоб всупереч позиції на новини і ви будете мати низьким ризиком і високою нагородою і можна зробити деякі хороші прибутки Forex.