Форекс – найбільша помилка початківців трейдерів роблять капіталу, який викликає знищити

Існує одна помилка частіше початківців трейдерів, ніж будь-який інший. Якщо ви зробите це помилка, яку ви ніколи не переможемо і ніколи не добитися успіху валютою, давайте уважніше подивимося на нього.

Помилка, що більшість початківців трейдерів Форекс роблять це:

Вони думають, що вони повинні передбачити напрямок ціни заздалегідь, щоб зробити гроші – це фатальна помилка з такої причини:

Якщо ви передбачити ви сподіваєтеся або припускаємо, що ринок іде вашому шляху. Якщо ви сподіваєтеся, або вгадати, ви будете втрачати і втрачати швидко. Ви можете виграти без прогнозування але спочатку давайте подивимося на те, чому ця помилка допущена дуже багато трейдерів план.

Міф про передбачення

Міф про передбачення є загальним і, як продавці, які продають торговельні системи форекс використовувати його весь час – звернутися до жадібності й наївності трейдерів і головними винуватцями є ті, які говорять, що ринки рухаються до наукової теорії.

Король них хвилі Еліота і числа Фібоначчі, але є багато інших, які скажуть вам, що ви можете передбачити ринок вершини і підстави з точністю. Звичайно, якби ринки були науковими ми всі знаємо ціну заздалегідь, і не було б ринку. Ринки рухатися, тому що думок і те факт, і ніхто не може передбачити ці думки з науковою точністю.

Якщо люди, які продають ці системи відкрили, як робити те, що вони стверджують, що не потрібно буде турбувати вас – вони будуть робити, щоб багато грошей!

Отже, як ви торгуєте?

Ви не пророкують – Ви CONFRIM ціна імпульсу буде ваш шлях потім торгівлі. Наприклад – Ви бачите ціни переїзду на підтримку, але ви не просто стрибати і сподіваюся – ви чекаєте цінової імпульс, щоб піднятися вище підтримки, а потім виконати Ваш торговий сигнал.

Якщо ви торгуєте з ціною імпульсу на вашому боці, ви зміщуються шанси на вашу користь.

Два відмінних показників з виконання цих дій стохастичного і індекс відносної сили – Шукайте їх в інших наших статтях, якщо не знайомі з ними. Це не тільки добре для входу в угоди, але і для виходу з них, а також і вам потрібно використовувати динаміку показників, якщо ви хочете, щоб виграти у форекс.

Найбільшою помилкою, трейдер може намагається передбачити – завжди підтверджують і ви будете мати шанси на вашому боці, яка в кінцевому рахунку приведе вас до успіху валюті торгівлі.