Форекс міфи – найбільший міф про форекс трейдерів, який бачить lose_

Торгівля на Форекс є одним з небагатьох підприємств в житті, які можуть дозволити вам почати з невеликих ставок і розбагатіти. Вона являє собою можливість для всіх, щоб заробити гроші, як це уроки майстерності, але люди як і раніше трапляються на міф, який змушує їх втрачати …

Переважна більшість нових трейдерів Forex, вийти на ринок думаючи, що вони можуть робити гроші легко, купивши дешеву програму або стежити за новинами і заробляти гроші, і вони не втратять всі, враховуйте цей факт:

95% трейдерів втрачають гроші, і ніхто не розбагатіє на Форекс, слідуючи чужим чи не роблячи ніяких зусиль, якщо вони зробили відсоток переможених не було б так високо.

Як рахунком мінімумів впали і більше людей хочуть взяти участь у форекс, величезна промисловість зросла яка продає дешеві пакети програмного забезпечення, які, як передбачається, щоб дати вам дохід на все життя за сто доларів або близько того Буц його чистий фантазія не реальність . Є також величезна кількість систем, що продаються, кажучи, як вони можуть передбачити майбутнє, але там так точні, як ваш гороскоп.

Якщо ви хочете, щоб виграти у форекс зрозуміти ці два ключові факти:

1. Успіх торгівлі на ринку Форекс вимагає ви дізнаєтеся, навичок і кожен може навчитися їх
2. Ви мислення також важливо, як ваш метод насправді це набагато важливіше!

Якщо ви уникаєте міф, що це легко зробити гроші, не думаю, що це неможливо ні, будь-яка людина може навчитися перемагати і насолоджуватися успіхом валютою.

Вивчення метод простий жорсткому частина отримує право мислення торгувати з упевненістю і дисципліни і тримати втрати малі. Ви будете втрачати протягом тривалого часу в якийсь момент і його як ви справляєтеся з цими втратами, які визначатимуть, якщо ви виграєте довгостроковій перспективі на Форекс.

Коли ви програєте, ви повинні продовжувати йти і торгівлі з дисципліною, поки ви натиснете прибутку знову. Втрата в короткостроковій перспективі фактично є частиною перемоги довгостроковій перспективі. Більшість трейдерів не мають дисципліну, і нехай їх емоції участь і програти, але якщо у вас немає дисципліни слідувати вашим правилам системи – у вас немає системи!

Торгівля на ринку Форекс не просто, і саме тому нагороди настільки високі, але гарною новиною є з правильним мисленням і хорошим будь-якого утворення на ринку Форекс може користуватися успіхом на ринку Форекс.