Форекс в період економічної кризи

Фінансова криза обернув її морозної зчеплення по всьому світу. Валютні ринки були ослаблені і крики про стабілізацію у валютах лунають на кожному розі.

Форекс трейдери в паніці і менше валюти в даний час «довірених». Щоб додати більше хаосу до історії, обмінні курси приймають побиття по всьому світу. Проте, при всій повазі до величезних економічних трагедії, деякі трейдери вдалося зробити багато-багато грошей під час цієї невизначеною фінансові обставини. Я хочу бути одним з них!

Сьогодні на ринку форекс з розуму. Спостерігається швидке злетів і падінь раптової валютних пар є те, що ні форекс брокер ніколи не бачив раніше. Економічна історія самої будівлі з нуля, і це одна з найдраматичніших епох в обмін валюти.

Майже кожна стратегія і аналіз відомих Форекс трейдер не в змозі передбачити. Жодна з систем, наприклад, не показав падіння GBP / USD 1 000 пунктів протягом декількох годині 24 жовтня 2008 року. Там немає поваги до лінії підтримки / опору, ніяких гарантій загалом прогнози, ніяких натяків у новинах торгівлі.

Ну, насправді, завжди є натяки в новинах торгівлі, але як ви можете передбачити, на що ви бачите в перший раз? Це те, що я особисто називаю вільного падіння на ринку Форекс. Це змушує мене задатися питанням, якщо валютний ринок ніколи не буде колишнім …

Божевільні фундаментальних змін на валютному ринку приносить тонів можливості отримання прибутку. Ми всі є свідками того нереальні цінові рухи, які призводять до справедливої ​​шматок готівкою, якщо зловили на час.

Багато брокери форекс, як правило, триматися подалі від торгових через економічну кризу, але я кажу, піти на це, якщо це не так вже й важко зрозуміти. Вся краса форекс є можливість зробити багато грошей протягом декількох секунд. Смачні прибутку тепер всюди і форекс в основному єдина інвестиція, яка приносить готівкою.

Це може здатися божевільним, але я твердо вірю, що ця економічна криза насправді будує нову хвилю мільйонерів. Я хочу бути одним з них, або, принаймні, спробувати, а не сидіти на місці і чекає цунамі заспокоїтися. Вважають, що форекс не повинно бути все передбачувані і легко. Прямо зараз, коли всі похмурі і скрізь, валютний ринок процвітає з вигідною перспективи.