Форекс-впливу національних валютних резервів.

Історично склалося, що центральні банки майже всіх країн, використовуються для зберігання золота в якості національних заповідників, або якийсь останнє джерело курорту фінансування. Це також було зберіганні багатства країни. У якійсь мірі це все ще вірно, але не практично у великих масштабах. Роль золота знизилася з золотому стандарті була залишена 30 кілька років тому більшість країн.

У ці дні багато країн, крім меншого позицій золота, також мають іноземні валюти в рамках національних резервів. Це стосується в основному валют, що використовуються в міжнародній торгівлі. Основному USD, EUR, JPY і меншою мірою, GBP, CAD і AUD. Стратегічно важливих сировинних товарів, як правило, ціни в одній з цих валют і вони також є найбільш прийнятною формою розрахунків і перетворень у міжнародній банківській діяльності.

Є дві групи країн, які накопичують надлишки іноземної валюти. Китай, Японія та Індія, виробництво та експорт готової продукції більше, ніж імпортують.
Друга група об’єднує виробників сировинних товарів, як нафта і метали. Росія і Саудівська Аравія є найбільш відомих з цих бенефіціарів.

Скільки грошей ми говоримо? Публічно доступні цифри відрізняються один від одного і не обов’язково точно, але як Японія і Китай проведе в околиці 1 трильйон доларів іноземних валют, у той час як Індія і Росія в вмістити близько 500 млрд. кожен. Інші країни мають менші кількості.

Історично велика частина запасів були проведені в доларах США, або, вірніше, США облігацій і векселів в доларах США. Як сумах рости, то цілком природно, що центральні банки відповідають за управління ними диверсифікації коштів. Час від часу є оголошення Виходячи з офіційних джерел, що відповідні країни планує переїхати певний відсоток від грошей, що беруть участь в іншу валюту.

Що диверсифікація процес не зроблено за одну ніч, а за ходом тижні і місяці. Може бути, навіть років. Це не в інтересах будь-якого, хто залучений створити дикі коливання обмінного курсу раптового перетворення величезні суми грошей з однієї валюти в іншу. Тим не менше, ці кроки, безумовно, впливають на ринку Форекс.

Майже напевно поточного EUR-USD бичачого ринку сприяло стійке і систематичне диверсифікації “Золотовалютні резерви” центральних банків. EUR виявилося, до цих пір, щоб бути життєздатною альтернативою долара США в якості інструменту проведення. Тим не менш, USD і раніше, і, безумовно,
найвідоміших національній валюті в цих холдингів і, ймовірно, залишиться першим вибором для осяжного майбутнього.

Офіційні повідомлення від політики центральних банків різних безумовно вимагаємо уваги. Купівельна спроможність, що обумовлюють страхітливі сумах не може бути переоцінена. Що, однак, значною мірою недооцінюється, є витривалість учасників цих ринків. Вони не зацікавлені в швидкої угоди, а інші в стані протягом тривалого часу. Місяці й роки.

Існує новий поворот у цій впорядкованої і кілька передбачувана, участі на ринку. Китай щойно випустила 200 млрд доларів “Super Forex фонд». Тобто значну частину своїх резервів. Цей фонд, як передбачається, більш активно, ніж керованих холдингів традиційного центрального банку. Точна формула торгової цього фонду поки не розголошується, так що це ще належить з’ясувати, наскільки активною вона буде.

Якщо ця нова фонд створити прецедент для більш об’єктів такого роду, “Іноземні резерви» стане ще більш важливою частиною новин для наслідування. Більше грошей для активних торгових означає більше і більше волатильність короткострокових рухів. Для трейдерів, всіх мастей, не погані новини-більше можливостей попереду.