Форекс використанні декількох тимчасових

Багато людей використовують тільки один термін для торгівлі на валютному ринку, і якщо вони є прибутковими, то досить справедливо. Однак, якщо ви хочете бути прибутковим трейдером, зазвичай має сенс використовувати два або більше термінів при прийнятті торговельних рішень.

Це тому, що якщо ви засновувати ваші входи і виходи тільки на одному часовому форматі, Ви не звертаючи уваги на більш широкої тенденції, і тому Ви торгового ризику проти цього довгостроковий тренд, який ніколи не є хорошою ідеєю. Наприклад, якщо 4-годинному графіку і 1-годинному графіку валютної пари знаходяться в сильному бичачому тренді, то це, ймовірно, не дуже гарна ідея, шукає можливих замикань на 15-хвилинному графіку.

Ви завжди повинні дивитися торгувати в напрямку тренда і перегляду графіку з довших тимчасових допомагає показати це довгостроковий тренд. Це те, що я взяв від читання однієї з книг д-р Олександр старійшини кілька років тому, і ця інформація була безцінною для мене, оскільки це допомогло сформувати мою поточну торгову стратегію.

Я тепер торгувати 4 годинних графіках використанням системи перетину EMA, але тільки коли-небудь торгувати в напрямку загального тренду від денного графіка. Так що якщо щодня тренд бичачий то я буду шукати EMA вгору кросовери і навпаки. Це послужило мені хорошу службу і гарантували, що я завжди робив деякі пристойні доходи від торгівлі іноземною валютою.

Важливо пам’ятати, що якщо вам потрібно всього лише торгувати в напрямку довгостроковій перспективі торгівля, то ви укладання шанси на вашу користь, і ваші точки входу не обов’язково так важливо. Багато разів ви будете врятовані загальна тенденція йде на вашу користь.

Наприклад, якщо ви хочете торгувати на 5 хвилинних графіках, то ви можете використовувати 15 хвилин і 1:00 графіках в якості основи для ваших торгових рішень. Так, якщо пара намічається тенденція вниз на 1 годину і 15 хвилинних графіках, наприклад, то хорошою стратегією було б подивитися, щоб йти в коротку сторону, коли пара знаходиться в зоні перекупленності на 5-хвилинному графіку, тому що шанси на вашу користь, що продовження вниз Переїзд відбудеться.

Аналогічним чином ви могли торгувати 1 хвилину графіків і використовувати 5 і 15 хвилинні графіки для керівництва, або якщо ви довгий трейдер термін, ви могли торгувати з денним графіками і використовувати тижневих і місячних графіків для керівництва.

Яку б систему ви використовуєте, я особисто думаю, що ви завжди даєте собі всі можливі шанси, щоб стати прибутковим трейдером форекс, якщо ви використовуєте кілька термінів, щоб допомогти Вам торгувати в загальному напрямку довгострокового тренда.