Форекс Тенденція наступна – мистецтво трендом для мега прибуток

наступні тенденції форекс пропонує Вам можливість, щоб заблокувати її тенденціями, які можуть зробити потрійний цифри прибутку, але поки він виглядає просто, її немає, і ви не очікували б, щоб це було з нагородами на пропозицію, але якщо ви можете впоратися з цим, то ви можете насолодитися вражаючим успіхом, і ця стаття призначена, щоб показати вам, як це зробити …

Подивіться на будь форекс графік, і ви побачите тенденції, які тривати протягом тижнів, місяців або років, і якщо ви можете зафіксувати в них, ви можете зробити потрійний цифри прибутку і ось кілька порад про те, як зробити саме це.

Перша – будьте терплячі!

Великі високі шанси тільки тенденції приходять нечасто ви не можете змусити їх так чекати їх. Я знаю трейдерів, які торгувати тільки кілька разів на рік на валюту все ж, накопичуються потрійний цифри прибутку.

Не поспішайте чекати відповідного можливості і ці, як правило, приходять з прориви до нових максимумів діаграми або мінімумів.

Більшість великих трендів ходи починаються з цих так що вам потрібно, щоб піти з ними і більш дійсним проривом, тим більше шансів на продовження тренда буде.

Зорові напрямку тренда дуже легко – отримання прибутку від тренду важче

Це легко визначити довгострокову тенденцію і багато трейдерів мають рацію напрям тренда, але просто не може робити ніяких грошей від них – чому?

Є проблеми, як правило, з грошима управління, а також психологічно.

З точки зору управління грошима, ви повинні мати зупинку за межами нормальної волатильності, або ви будете зіткнувся з торгівлі – тільки щоб побачити ринок зупинити вас, а потім повернутися, як ви думали!

Зазвичай це не проблема, коли ви входите в торгівлю, – але коли ви Стоп-ордер.

У тому, більшість трейдерів вивести свої зупинок до жорсткої і знову отримуємо зіткнувся з волатильністю, коли ви повинні утримати її межами волатильності. Що ви даєте трохи назад в кінці тренда, але це не повинно вас турбувати. Якщо ви спіймали 50% від кожного з основних тенденцій, ви повинні зробити вбивство з ринків.

Тримати вас зупинитися назад і слід її повільно.

Ви побачите, що це може виглядати більш ризикованим, але насправді це менш ризиковано, і дасть вам велику нагороду.

Інша проблема з трейдерами психологічно вони не можуть прийняти величезні прибутки, навіть коли ринок хоче дати їм їх!

Типовим прикладом є трейдер отримує в по тренду і приносить прибуток, але більше прибуток стає, тим більше він хоче прийняти його, поки він не шлях.

Як прибуток стає все більше і більше, і їсть волатильності у відкриті акції, тим більше трейдер хоче взяти його, поки врешті-решт не вистачає прибутку або ударів його аж до зупинки. Звичайно, він виходить з невеликим прибутком, але більшість великих тенденцій останніх довгий час і замість того, захоплюючими прибуток, у нього є маленький.

зрозуміти це!

У форекс ваша мета, щоб заробити гроші, а не прагнути до досконалості з ринку терміни. Ви не можете зробити це, і ви не можете купити або продати ринку підстави і вершини так що не намагайтеся.

Ви повинні розуміти, якщо ви хочете банку великий прибуток від основної тенденції ви будете мати, щоб дати трохи назад, в кінці і мають відкриті провали справедливості, по дорозі. Ось тільки природа форекс.

Якщо ви можете торгувати з дисципліною і бути терплячим, то наступні довгострокові тенденції форекс пропонує вам захоплюючий прибуток і все, що вам потрібно зробити, це – прийняти прибутку на ринку хоче дати вам.

Це може звучати просто – але вимагає залізної дисципліни.

Майстри мистецтва форекс проходження за трендом, хоча і ви могли розбагатіти!