Форекс Брокер порівняння – чотири аспекти дивитися відкрити для себе ідеального брокера

Коли ви збираєтеся розмістити свої важко зароблені гроші в чиїхось руках, ви повинні бути дуже виборчим. Перше, що ви повинні переконатися в тому, наскільки добре їх послуги, а по-друге, ви повинні переконатися, що вони ведуть свій бізнес чесно. Ці два фактори застосовуються також у виборі кращого форекс брокера. У цьому випадку, ви повинні зробити порівняння форекс брокера, тому переконайтеся, що у вас вже є кандидати на думці.

Перевірте ці деталі у ваших кандидатів FX брокера і подивитися, хто пропонує кращі послуги:

Перевірте їх важелі

Більше важелів означає більшу можливість отримати більше прибутку, але це також означає більший ризик, коли ваш аналіз не вдається. Плече, безумовно, важливий фактор, але не вибирайте брокера, враховуючи, що вони забезпечують більший вплив, ніж інші.

На мій погляд, плече 1:200 достатньо. Ряд валютні брокери пропонують навіть до 1:400. Що ж, це ваш вибір. Тільки не забудьте зробити простий розрахунок, перш ніж приймати позицію і розмістити стоп-лосс відповідно запобігти даремно на рухи ринку.

Подивіться на їх спреди

Для довгострокового трейдера, який націлений на величезні прибутки, ще 1-2 пунктів у поширенні не ваше найбільше занепокоєння, але для денний трейдер або спекулянт, крихітні поширення дійсно може зробити їх життя легшим. Грунтуючись на їх спреди, форекс брокерів можна розбити на 2 групи:

– Фіксований спред; такого роду брокер використовує фіксований спред і отримувати прибуток від цього.
– Плаваючий спред; такого роду форекс брокер надасть вам реальну розповсюдження (які постійно змінюються) і заряд комісій по кожній окремій угоді.

Плаваючий спред травня з’являється нижче, але це не завжди більш корисним. Отримати демо-рахунок і перевірити їх самостійно. Як часто ви отримуєте поширилися нижче загальний фіксований спред? Чи плаваючий спред варто комісій?

Перевірити свої торгові платформи

Торгівельна платформа є твердою причини вибрати брокера і звалити іншого. Кілька торгових платформах, безумовно, більш надійні і більш просунутий, ніж others.In таких випадках, потрібно поставити в пріоритет FX брокерів, які надають такі торгові майданчики.

Неможливо дізнатися, поки не спробуєш їх, тому я пропоную вам відкрити рахунок в практику та випробування багатьох з них. Я хотів би запропонувати популярного MT (MetaTrader), як мій основний вибір, але кілька торгових платформ брокера може бути дуже зручно у використанні.

Мінімальний депозит

Хоча я не вважаю, що $ 25 ви можете отримати в будь-якому місці в торгівлі валютою, деякі люди можуть мати різні думки. Вони можуть думати, що це добре для практики або навчання мети, де у вас є реальні гроші на лінії. Таким чином, ви можете дізнатися трохи про психологію торгівлі і залишатися спокійним, коли ринок йде по неправильному шляху. Очевидно, що ви не можете бути спокійним, якби це було $ 1000 на карту, але це відмінний старт в будь-якому випадку.

Звичайно, є й інші міркування, коли ви порівняння деякі брокери форекс, однак, ви повинні віддавати пріоритет цих чотирьох. Дізнайтеся, той, який може пристосувати вашу потребу найбільше, і ваша торгова життя стане легше. Звичайно, не забудьте запустити кілька тестів, щоб переконатися, що вони не афера брокерів.