Технічні індикатори – кілька корисних порад

Технічні показники використовуються переважною більшістю трейдерів форекс, тому що вони можуть допомогти вам визначити сильні позиції торгівлі. Це можна торгувати тільки за допомогою цін, але це набагато легше, якщо ви використовуєте певні технічні показники. Отже, як можна успішно використовувати ці показники?

Ну по перше я б сказав, що ви повинні зробити ретельні дослідження з широкого ряду показників перш ніж почати торгувати по-справжньому, і вибрати ті, які дають кращі сигнали ринку. Це буде включати в себе багато бек-тестування і займе багато часу, але це буде коштувати, тому що ви будете в змозі визначити ті показники, які є найбільш вигідними.

Важливо відзначити, що ви не обов’язково збирається збільшити загальну рентабельність за рахунок використання більш технічних індикаторів. Насправді я б порадив просто вибір кілька обраних ті, в іншому випадку ви просто заплуталися, бо буде занадто багато суперечливих сигналів. Крім того, ви будете часто виявляють, що, коли ви використовуєте багато показників відразу, багато з них будуть в основному скажуть вам те ж саме, що вони походять від одного виду даних, тому вони ефективно зайвим.

Я особисто думаю, що найкорисніші показники є найбільш поширеними і найбільш широко використовуються з них, таких як MACD, RSI, Стохастік і Ковзні середні. Є ще багато можна використовувати, але вони хороші, щоб почати с.

Ще один момент, я хочу, щоб про технічні показників є те, що іноді може заплатити, щоб налаштувати ваш улюблений технічні індикатори для того, щоб збільшити загальний прибуток. Наприклад багато трейдерів просто спробувати себе в різних показників, але тільки використовувати налаштування за замовчуванням. Тим не менше ви будете часто виявляють, що граючи з такими параметрами може поліпшити свої результати, особливо, якщо ви використовуєте більш короткі тимчасові рамки.

Наприклад, деякі з налаштувань за замовчуванням для певних технічних показників були розроблені багато років тому і є найбільш придатними для довгострокових трейдерів акцію. Так що само собою зрозуміло, що ці ж налаштування за замовчуванням не може виявитися таким же ефективним, якщо пар валютою використанням короткі терміни, такі як 1 хвилина або 5 діаграм хвилину.

Таким чином підвести підсумок цієї статті, ви завжди повинні грати з технічними індикаторами, щоб оптимізувати їх і максимізувати загальний прибуток, але ви також повинні переконатися, що ви не використовуєте занадто багато. Деякі з кращих методів торгівлі просто використовувати ціну і кілька вибраних показників, і це, ймовірно, кращий підхід до прийняття як занадто багато призведе до плутанини і змішані торгові сигнали.