Технічний аналіз – як це працює

Технічний аналіз є одним з двох основних методів аналізу, що використовуються на фінансових ринках. Інший метод фундаментального аналізу. Це включає в себе, дивлячись на всі характеристики компанії або іншого забезпечення його грошовими потоками, бухгалтерський баланс, дивіденди для оцінки вартості цінних паперів.

Технічний аналіз не займається з вартість компанії, але з ціною рухів на ринку, який базується на трьох основних принципах. Першим є те, що ціна цінного паперу або валюту вже відображає все, що відомо на ринку, що може вплинути на це тобто ті фактори проаналізовані в фундаментальному аналізі вже зі знижкою на ринку. Єдина річ, яка повинна бути проаналізована є рух цін під впливом попиту та пропозиції. Другим принципом є те, що ціни рухаються в тенденціях, тому аналіз моделей поточне поведінку ціни дуже ефективні, а третій є те, що моделі руху цін повторюються.

На основі цих трьох припущень, технічні аналітики використовують два основні інструменти, щоб зрозуміти тенденції та закономірності. Основним інструментом є графіках, тому технічні аналітики раніше було відомо як чартистів. За допомогою цих карт, ціни на безпеці наведені в криву, показуючи шлях ціни знаходяться в тренді. Без графіку ціна при закритті, або в будь-який даний момент часу, не було б ніякого сенсу, але графік показує чи тренд вгору або вниз, і тому може бути використаний в якості основи для інформації.

Оригінальні карти, використовувані в технічному аналізі були тільки прості лінії, але з ростом технологій, більш складні типи графіків, наприклад свічки або гістограми все частіше використовуються. Гістограма складається з вертикальної лінії, що представляє певний період часу, наприклад, на день, і забезпечує чотири конкретних блоків інформації: найвищі і найнижчі ціни, досягнуті в ході цього періоду, і ціни на відкриття і закриття цього періоду. Свічковий графік відображає ті ж чотири фрагменти даних висока, низька, відкриті та близькі, але більш наочно, використовуючи тіло свічки, хвіст (лінія, що йде вниз) і гніт (лінія, що йде вгору). З свічковий графік, можна відразу побачити, що ринки роблять. Це допомагає в дуже швидке прийняття рішень, тому свічкові графіки, як правило, дуже популярні.

Іншим основним інструментом технічного аналізу показників. Ці уявлення в графічному вигляді різних математичних формул, дивлячись на Чи акції сильними або слабкими у зв’язку з його минулої діяльності, і чи є вона перекупленності або перепроданості. Є величезна кількість цих формул, які можна використовувати, і, отже, існує величезна кількість технічних індикаторів. Багато людей вважають, що показники можуть бути самореалізації, тому що чим більше інвесторів, які діють від аналогічного показника, тим сильніше і більш ефективним предиктором, що індикатор стає.

Багато людей ставили під сумнів обгрунтованість технічного аналізу протягом багатьох років, але останнім часом його авторитет зросла. Більшість великих брокерських використовувати як фундаментальні, так і технічні аналітики, і деякі аналітики домогтися успіху шляхом об’єднання компонентів обох типів. Або ні, це підхід розглядається в якості звуку, що може бути лише вигоди від розуміння обох сторін.