Технічний аналіз Фібоначчі огляд

Існує єдине ставлення, яке може бути використане для опису розмірів все: від крихітних будівельних блоків природи, наприклад атоми, до самої передової конструкції у Всесвіті, в тому числі чудові великих небесних систем. Природа спирається на даному природній пропорції, щоб зберегти рівновагу, але на грошових ринках також, здається, діяти відповідно до цієї «золотої пропорції».

Математиків, учених і біологів були знати це співвідношення протягом багатьох років. Він заснований на щось визнаний послідовності Фібоначчі, названий на честь італійського творця, Леонардо Фібоначчі. Кожен член цієї послідовності в основному сумою двох попередніх чисел (1, 1, 2, 3, 5, 8, 13 і т.д.) Але ця послідовність не все, що важливо, а, скоріше, це ставлення, отриманих з сусідніх номери, які мають чудову пропорції, приблизно 1,618, або його зворотна 0,618. Дана пропорція звернутися, використовуючи цілий ряд імен, найбільш поширеним з яких є золотий перетин. Таким чином, саме тому це число настільки суттєво? Ну, майже кожна річ має атрибутів вимірювань, які відповідають відношенням 1,618, так що, здається, володіє однією з основних цілей щодо будівельних блоків матері-природи.

При використанні в аналізі Фібоначчі технічних, золотий перетин, як правило, перетворюються на три відсотки: це – 38,2%, 50% і 61,8%. Однак більш кратні можливі, коли потрібно, наприклад, 23,6%, 161,8%, 423% і так далі. Існують чотири основні методи реалізації послідовності Фібоначчі в торгівлі валютою: часові пояси, віяла, дуги і відкатах.

Аналіз Фібоначчі стала важливим інструментом для сучасного інвестора. Деякі трейдери можуть бути цинічними, що стосуються однозначною і кілька нечіткі шляху Фібоначчі аналіз ринку, хоча в кінцевому підсумку майже всі Інвестор повинен знати, чи є він надійним і точним. Некваліфікованих відповідь на це питання абсолютно так, і саме тому аналіз Фібоначчі став одним з найвідоміших сигнали доступні для Форекс трейдерів.

Послідовність Фібоначчі не повинно технічно абсолютно ніякого впливу на купівлю та продаж арені, однак, це дійсно. Це, як правило, вважається, тому що багато трейдерів використовують аналіз Фібоначчі і дотримуйтесь прогнозах він приходить с.

Це призводить до переважної більшості трейдерів приймати рішення, грунтуючись на доказах, представлених Фібоначчі технічного аналізу і, отже, ринок буде рухатися в напрямку мається на увазі через аналіз.

В основному, трейдери в усьому світі, як правило, дотримуються правил, встановленим аналізу Фібоначчі і це викликає ринку перекласти в предсказанном напрямку чи інакше, який в кінцевому рахунку робить аналіз Фібоначчі типу накликати біду.

Факторами правильність і надійність аналізу Фібоначчі технічних грає великої ролі, тому що майже всі є трейдером потрібно володіти вірою і залежати від послідовної і надійної історії цього аналізу.

Всякий раз, коли розгорнуті правильно Фібоначчі Технічний аналіз прогнозує значне лінії підтримки і опору будь-якої інвестиції в стадії розгляду. Відкатах і розширень, накладаються поверх верхній частині свічковий графік, і якщо проводиться точно Підтримка та опір явно видно. Вартість інвестицій, швидше за все, або відскік при ударі однієї з цих ліній або вийти за його межі, і якщо він порушує підтримку або проти цього, швидше за все, продовжить рух. Це цінні знання для інвестора. Використовуючи аналіз Фібоначчі величезні доходи може бути створений, граючи на ринку з цією інформацією.

Якщо трейдер аналізу поточної ціни інвестиції, які вони можуть використовувати лінії підтримки і опору, за прогнозом аналізу Фібоначчі, для формування різних ринкових стратегій.

Наприклад, якщо є потужна лінія підтримки інвестор повинен виставити відкладені покупки за допомогою наміри, що вартість досягає, що купівля та підборів і приносить прибуток. Якщо вартість розбиває підтримки трейдер повинен розмістити стоп-лосс, щоб ні значні суми грошей, не втрачаються.

З іншого боку, трейдер може виявити в очікуванні покупку вище лінії опору. Це може переконатися, що, якщо вартість зломить опір Купити збирається бути розпочато, і це, швидше за все, ціна буде продовжувати підніматися. Ви знайдете безліч подібних версій цього методу інвестор може зробити більшу частину з аналізу Фібоначчі технічний.