Смуги Боллинджера – показник збільшити вашу прибуток потенціал

Смуги Боллинджера є одним з найбільш ефективних технічних індикаторів можна використовувати і слід розглядати усіма трейдерами.

Смуги Боллинджера прості для розуміння простий у застосуванні, і краще за все вони можуть дійсно збільшити ваш потенціал прибутку, так що давайте дивитися на них.

Смуги Боллинджера покаже вам, як зробити наступне.

Передбачити великих трендів ходи

Пляма розвороти тенденцій

Час торговельних позицій з більшою точністю.

Вони є візуальним індикатором так що ви можете, як отримати прибуток на це і подивитися на деякі з безкоштовних послуг графіку в мережі так що ви можете отримати краще з усіх боків вид на владу смуг Боллинджера та їх потенціал.

якими є Смуги Боллинджера?

Смуги Боллинджера смуги волатильності звертається навколо простої ковзної середньої в центрі дає Вам три лінії на що подивитися.

Смуги Боллинджера розраховуються з використанням стандартного відхилення цін за той же період, як ковзаючі середні та графіці як лінії вище і нижче ковзної середньої.

Ковзаючі середні використовуються для визначення основного тренду.

Смуги Боллинджера поєднати цю ковзаючу середню з волатильністю окремих ринку відомий як стандартне відхилення ціни для створення торгової конверт.

Відстань між верхньою і нижньою смуг Боллинджера показує волатильність ринку. Чим далі від верхньої і нижньої смуг більш летких ціна.

чому Смуги Боллинджера працюють

На будь-якому ринку, вартість інструменту торгуються має тенденцію повільно зростати в довгостроковій перспективі.
Ціни можуть стати нестійкими в короткостроковій перспективі, але, як правило, повертаються в довгостроковій перспективі ковзної середньої (центральної смуги)

Центр смуга представляє “нормальні” значення.

Волатильність зовнішніх смуги показує, як нестійкі ціни і як далеко ціна від «нормального» значення.

Більшість коливання рівня цін є короткостроковими і обумовлені як багато психології трейдера і впливом жадібності і страху.

Торгівля з цим на увазі, смуг Боллинджера є дуже корисним у наступних випадках.

1. кров’янисті виділення нових тенденцій тенденції

Коли ринок робить торгів у вузькому діапазоні, смуги Боллинджера бути вузькими і близько до центральної ковзної середньої, що вказує на ринку з низькою волатильністю.

Це може бути попередження, що висока волатильність трендів хід ось-ось почнеться.
Коли ціни прорватися вище або нижче верхньої або нижньої смуги, і ця тенденція може бути про розвиватися.
Трейдери будуть потім зайняти позицію в напрямку тренда.

2. часу вступу рівні для декількох позицій
Ми всі капелюхи відсутня оригінальний напрямок Однак Смуги Боллинджера можуть допомогти вам отримати в тенденції з хорошим ризику до прибутку на відкат.

Просто шукати падіння до центру діапазону і вводити в напрямку тренда.

3. точки розвороту ринку
Коли ціна стосується верхньої смуги Боллинджера і зривом повернення до середній смузі, швидше за все, і на продаж генерується.

Якщо ціна стосується нижньої смуги Боллинджера і імпульс не слід через вас зробити протилежне і купити.

Смуги Боллинджера є відмінним індикатором, але як і всі технічні індикатори вони не працюють весь час самі по собі і вам потрібно включити інших показників в якості фільтрів.

Щоб отримати більш повну картину і відсіяти помилкові сигнали використовувати базовий аналіз діаграми з імпульсом такі показники, як Стохастік, RSI і ADX.

Смуги Боллинджера чудові, як вони відображають областей особливого значення для запису тимчасової торгівлі, а також попередити про тренд руху і є індикатором будь-який трейдер повинен розглянути, щоб допомогти підвищити їх потенціал прибутку.