Сила розуму відчувають, освоєння і використання На валютних торгах

заперечувати

Більшість трейдерів схильні давати виправдання, виправдання чи обвинувачення, коли вони зробили помилки. Це прекрасно, щоб робити помилки, але ніколи не ОК, щоб повторювати їх. Ось деякі з поширених виправдань:

1. Винні брокера

2. Винні гуру

3. Винні несподівана новина

4. Винні нічого, крім самого себе (відноситься і до погоди, а: P)

зріла трейдер

Що б ви хотіли проводити більше часу мотивуючи тим, що це нормально, щоб втратити гроші або шукати рішення як успішні трейдери роблять гроші постійно знову і знову?

Вибір залежить від вас, щоб зробити.

Зрілий трейдер буде повною мірою відповідальність за результат кожної угоди. Це займе час, і це займе дисципліни.

дисципліна

Є багато перешкод, які заважають більшості трейдерів, які мають відмінні від торгового плану після його належним чином. Майже всі ці фактори психологічні. Ці психологічні перешкоди може прийняти серйозної шкоди торговельної діяльності.

Існують три основні помилки, які зірвати навіть найкращий торговий план.

1. Беручи торгівлі, яка не є частиною плану.

Це дуже заманливо. Там може бути через багатьох причин, за якими трейдер візьме торгівлю, яка не є частиною плану. Він міг бути з переможну серію і думаю, що він непереможний. Навпаки, він міг бути з програш і відчайдушно потребують перемозі. Ви, можливо, отримати пораду від вашого брокера або гуру.

Тенденція для вас втратити в прийнятті цих угод високі, і часто роблять трейдери більш нещасним. Якщо трейдери переміг, це буде тільки заохочувати його продовжувати поведінка, яка не буде вигідно в довгостроковій перспективі.

2. Не приймаючи торгівлі, який є частиною цього плану.

Часто, це зазвичай відбувається, коли трейдер надає програш. Програш зниження впевненості трейдера на його системі. Він занадто боїться брати на іншому торгівлі. Але часто, щоб побачити торгівлі він передав стати великим переможцем.

Не приймаючи торгівлю, коли ви, як передбачається, є серйозною помилкою, що багато трейдери зробили. Ось чому більшість трейдерів не максимізувати результати своєї торговельної системи.

В автоматизованих торгових систем, це дуже важливо, що трейдер не заважають торгівлі рішеннями автоматизованої системи. Це вимагає дисципліни, щоб зробити це. Автоматизована система дозволяє людям торгувати без емоцій, однак це не гарантує, що люди будуть тримати на торгівлі працювала в той час, коли їхні акції перебувають у осіданні.

Як така, вона чому більшість трейдерів не максимальних результатів автоматичної торговельної системи. Вигідно автоматизованої системи в руках недисциплінованого трейдери будуть не в змозі виконати.

3. Зміна правил торговельного плану на основі статистично незначна подія.

Це може статися, коли у вас був раптовим бажанням змінитися ваша система повністю через програш. Це недостатньо, щоб змінити свої правила через слабкий вибірки угод. Необхідно переглянути ваша торгова система час від часу. Але не робіть серйозних змін заснований офф тільки на 10 Травня збиткових угод.

На щастя, ці помилки можуть бути зведені до мінімуму або повністю усунути, якщо ви дисципліновані у своїй торгівлі. Будемо сподіватися, що це буде стимулювати вас, щоб залишитися дисципліни з самого початку.

Дисципліна означає розробку, тестування і після вашої торговельної системи. Для отримання додаткової інформації зверніться до моїх статей на 5 запитань за перемогу торгової системи.

запис – зберігання

Хороші комерсанти добре ведуть звітність в якості інструменту для навчання і дисципліни. Звіти угод, скоєних вкаже областях ви добре і області, які потребують поліпшення.

1. Таблиця всіх ваших угод

Це буде відслідковувати ваші входу і виходу позицій, вартість торгівлі, прослизань, час торгівлі, технічний рівень показників в точці торгівлі, прибуток на угоду і т.д. …

2. власних коштів

Це говорить вам ви заробляти гроші або втратити гроші.

3. торговий щоденник

Це служить графічні замітки всіх ваших угод. Роздрукуйте прибуткової угоди ви зробили і додати в пояснення того, чому це прибуткова торгівля. Роздрукуйте минулі помилки, які ви зробили і вставляти їх на стінах свого будинку, щоб нагадати вам, щоб не робити помилки знову.

підготовка до бою

взяти на себе відповідальність вашого торгового

Будьте активні і почати подорож, щоб дізнатися виграш звички успішних трейдерів. Кожна задача в кінці прийде кілька рішень. Шукати рішення і нести відповідальність за вашу торговельну кар’єру.

постійної оцінки і самонавчання

Випробуйте себе час від часу надмірно виконувати оцінити свої слабкості, і продовжувати вдосконалювати свої недоліки, вимірюйте показники продуктивності час від часу, щоб знати, де ви стоїте. Ніколи не припиняйте вчитися.

Навчання діям, поки не стануть автоматичні

Зрілий трейдер приїжджає на стадії, коли більшість дій торгових стали майже автоматичним. Щоб прийти до цього, що потрібно для торгівлі протягом деякого часу. Чим довше ви торгівлі і більше угод ви зробили, тим більше ви отримаєте краще в якості трейдера.

Торгівля невеликого розміру під час навчання і покласти на багатьох професій. Першим критерієм для починаючого трейдера, щоб дізнатися, як торгувати, а не заробляти гроші. Ось чому Вчитися, L (ЖЖ), передують заробляти. Після того як ви навчилися торгувати, ви будете заробляти.

Не соромтеся використовувати цю статтю на своєму сайті або розсилці тих пір, поки такі відомості про автора / сайт включений.