Реалістичний сценарій 23 лютого 2009 понеділок вечір щоденного звіту акції

Акцій відкрився сьогодні вранці у визначені години з ринку банків, які мають найвищі доходи. І перші 15 хвилин був пік дня для банків. Тоді це було в значній мірі під гору для решти дня для більшості акцій. Той факт, що банки були єдиним сектором показує вгору день, за винятком JPM, JP Morgan Chase, який оголосив післяпродажного розріз у свої дивіденди, щоб зберегти $ 5 мільярдів готівкою. JPM підскочили на 4,8% Aftermarket в новинах. Піди розберися.

Зазвичай акції, які скоротили свої дивіденди отримати покарання, але і для банку, який потребує більшої кількості грошей, щоб працювати, це була хороша новина. WFC, Wells Fargo досягла максимуму $ 12,95, а потім впала на 19% протягом наступних чотирьох годин, відскочив 12%, то кинув все наступні 2 години до закриття. Така волатильність не є незвичайним, після того, як акція впала так, як ці банки. USB, США Bancorp був одним з найсильніших виконавців, переміщаючи на 7,1% сьогодні.

Це денний графік виглядає готовою для відскоку вгору, припускаючи, що ринок в цілому починає обертатися до наступних кількох днів, що стимулювало б банківські акції різко. C, Сітібанк є найбільш вразливою банку через його високої потреби в додаткових грошових коштів від уряду США. BAC, Банк Америки спробували відскік сьогодні, але і виглядає уразливим. Реалістичний сценарій для Dow30 є продовження вниз ще один день або два, і може послідувати різке 2 до 5 днів відскоку, які могли б дати нам деякі великі прибутки, але не отримують важкі або позикових коштів у будь-якому положенні.

Використовуйте задню втрати зупинки на відсотки ви готові втратити запас. За загальним правилом мати стоп-лосс, який близько 1/3rd від суми прибутку, що ви очікували. Так що якщо ви думаєте, USB, наприклад, збирається до $ 14, і ви купуєте на $ 11, то ви повинні встановити стоп-лосс на рівні $ 10 або ковзний стоп 1 $. Задній стоп-лосс буде спрацьовувати, якщо ваші акції тягне назад принаймні $ 1 з високою будь-якого одного торгового дня. Використовуйте внутрішньоденні графіки, щоб вибрати покупку або продаж точку максимізувати свій прибуток і знизити ризик. T2108 денному графіку на графіку Уорден Брати щодня продовження спадного сьогодні в 9,49% всіх запасів вище 40 денний ковзної середньої.

Порівняйте це з 89% акцій були вище 40 денний ковзної середньої, 5 січня 2009 року і що відзначили високий цін на акції за рік, до цих пір. Як ви будуєте свій рахунок, розмір позиції, відсоток повинен отримувати все менше і менше, щоб знизити ризик. Майте великий день, і я поговорю з тобою завтра.