Психологія – часто упускається з виду аспект торгівлі на ринку Форекс

Це може здатися очевидним, коли ви починаєте торгівлі іноземною валютою, але психологія відіграє величезну роль у визначенні того, чи ні, ви в кінцевому підсумку зробити його максимально прибутковим трейдером форекс. Якщо ви можете контролювати свої психологічні почуття і емоції, то ви виграли півсправи.

Звичайно, ви також повинні знайти і застосувати прибуткову торговельну систему, але якщо ви можете зробити це і досить дисципліновані, то ви можете зробити значний прибуток від торгівлі. Отже, що ж ми насправді маємо на увазі під психології, і яку роль вона відіграє в повсякденному житті форекс трейдер учасника?

Ну психології в основному всі про розум і як різні події в нашому житті впливає, як ми думаємо і як ми згодом реагувати. Таким чином, в сенсі психології торгівлі належить, як ми, як трейдери, реагувати на такі речі, як збиткових угод або чому ми робимо імпульс угоди, грунтуючись на інтуїції, наприклад.

Щоб бути успішним у цьому бізнесі вам потрібно величезну дисципліну і що означає мати повний контроль над вашим психологічним впливам. І тому, як тільки ви знайдете прибуткову торговельну систему, ви повинні дотримуватися цієї системи жорстко і ніколи не відхилятися від нього взагалі, навіть якщо ви відчуваєте декількох збиткових операцій підряд. Це дуже легко, щоб спробувати переслідувати своїх втрат, або збільшити ставку, щоб компенсувати попередні збиткові угоди, але цього слід уникати будь-яку ціну.

Точно так само, якщо ви відчуваєте сильну послідовність переможців ви все одно повинні мати контроль над ваші психологічні почуття. Так що якщо у вас є кілька переможців, не означає, що ви раптом світового класу трейдера або що ви готові, щоб істотно збільшити кредитне плече, щоб ви могли зробити ще більше грошей. Це просто означає, у вас був прекрасний сольний яких слід очікувати з твердим торгової системи.

Дисципліна це все на ринку Форекс. Вам потрібна надійна система торгівлі, яка використовує контролюється втрати зупинки, і ви повинні суворо дотримуватися хороше управління капіталом. Однак все це марно, якщо у вас немає контролю над вашим психологічним почуття.

Це може бути дуже важко сидіти вдома дивилася на екран весь день на психологічному рівні, і це може бути дуже важко впоратися з будь збитки, які ви можете понести, але ви повинні мати контроль над своїми емоціями в усі часи. Якщо ви продовжувати корпіти з твердим працездатної системи, то ви повинні почати, щоб пожинати плоди, якщо ви можете керувати негативними і імпульсивні думки, які входять у ваш розум в різний час дня.