Проста порада, щоб збільшити свій прибуток на ринку Форекс

Багато хто віддає перевагу ігнорувати цей простий рада, але якщо ви дозволите його в свій торговий план, ви побачите ваші доходи будуть рости.

Ви повинні торгувати з ціною імпульсу. Багато трейдерів вирішили передбачити, де ціни підуть, але справа в тому, щоб пам’ятати, щоб торгувати, грунтуючись на фактах. Подивіться на зміни в ціновій імпульс, і це приведе вас туди, де ціни можуть дійсно піти.

Один з поширених помилках початківців роблять купує на спадах до підтримувати і використовувати лінії тренда, або ковзаючі середні. Коли ціни йдуть біля рівня підтримки, вони купують на підтримку і надію. Спираючись на надію є великою помилкою. Дивлячись на динаміку цін є правильне, що потрібно зробити.

Дивлячись ціни набудуть підтримки і повернути назад від нього настав час, щоб зайняти позицію, а шанси на вашу користь. Більшість трейдерів важко це робити, так як вони не люблять відсутня крок чекати, але це єдиний спосіб, щоб отримати шанси на вашому боці. Ви ніколи не можете знати, чи є підтримка буде тримати або зламатися, і чинний на припущення напевно змусить вас втратити. Дивлячись на динаміку цін, з іншого боку, діють на підтвердження. Бути терплячим і мають хорошу дисципліну, діючи на підтвердження, швидше за все, підвищить ваші шанси як форекс трейдер.

Кращий показник стохастичний індикатор, як це наочно показує зрушення в ціновій імпульс. Поєднуючи його з Індекс відносної сили (RSI) дасть вам найкращі шанси. Тільки торгувати, коли ціна імпульсу вказує так само, як вашої торгівлі.