Поради, щоб стати розумним валютний трейдер

Я тут, щоб допомогти дати поради для валютних трейдерів, щоб допомогти їм стати більш прибутковим в цьому бізнесі. Існує величезна можливість на цьому ринку для маленького хлопця з дому, щоб конкурувати вздовж боку великих корпорацій і банків, щоб зробити гарний прибуток для себе.

Федеральна резервна система: Також відома як “ФЕД” є центральним банком у США. Ви, напевно, були б чули в новинах або в школі, що цей інститут має одну специфічну функцію, стримування інфляції. Я вважаю, в певному сенсі, це так, але він грає набагато більшу роль: контроль за пропозицією грошей. Я впевнений, що ви були в курсі, що в міру зростання економіки, гроші повинні бути додані до балансувати речі, ну, він додається на шляху позик і кредитів в банківській системі. Оскільки ставки ФРС зміни відсоткової, ринок більш-менш імовірно, щоб отримати кредити. Для цього, більш низькі процентні ставки, тим більше люди будуть отримувати гроші, збільшуючи пропозицію грошей. Більш високі процентні ставки, тим менше люди будуть отримувати гроші, зниження пропозиції грошей. Високі пропозиції грошей знижує ціну національної валюти і зниження пропозиції грошей має свою ціну йде вгору.
Економічні новини: Щоранку, в будь-якому місці з 8:30 ранку до полудня там заплановано економічні новини виходять. Це робить це час найбільш важливо стежити за новинами, так що ви знаєте, що виходить і що очікується вихід. Ця новина фундамент, який тримає валюту, і ви повинні переконатися, що ця основа сильною. Якщо ВВП вище, ніж очікувалося, валюта буде зростати. Якщо рівень зайнятості краще, ніж очікувалося, валюта буде зростати.
Ризик і нагорода: ви завжди повинні дивитися на це. Професійні гравці в покер завжди дивлюся на це. Це просто дивлячись на те, скільки ви повинні інвестувати, яка ваша потенційна прибуток і які шанси, що це відбудеться. Ви повинні постійно дивитися на це, тому що він може зробити вас більш вирівняні і розумний торговець.