Поради з валютних трейдером форекс

Я збираюся поділитися з вами деякими з моїх порад форекс валютний трейдер. Вони повинні допомогти перетворити вашу гру від незначних до максимального прибутку. У всіх нас є потенціал у цьому бізнесі, деякі більше, ніж інші, але якщо я сподіваюся, щоб допомогти вам використовувати весь потенціал вашої.

Чому я не повинен бути емоційним трейдером?

Ну, я вважаю, в деяких випадках емоції хороші, як спорт. Але в цій справі емоції є збитковими его ховається всередині вас. Вони виходять в гірші часи і саботувати ваші зусилля. Емоції погано для торгів, оскільки вони зменшують вас від ділової людини до дрібних гравцем. Ви не приймають рішення на емоціях, ви приймаєте рішення на холодну факти.

Ви повинні бути в змозі визначити всі емоційні реакції, але деякі з них важче, ніж інші. Ось кілька з найбільш поширених: шосте відчуття, просто почуття, щоб увійти в торгівлю. Це не заснований офф нічого, так що тому його слід уникати. Іншим прикладом є стрес / розчарування / схвильований почуття. Це не хороший стан торгувати дюйма Нарешті, є необхідність почуття. Це, здається, не емоційний, але це так. У вас є таке відчуття, що ви повинні зробити торгівлю. Якщо ви відчуваєте, “потреба” зробити торгівлю, то вам варто зробити перерву.

Що найгірше тип поведінки?

Я повинен сказати, що гірший тип поведінки, безумовно, перестрахувальник типу. Цей тип нічого не буде робити для вас. Ви будете в кінцевому підсумку втратити великі можливості, тому що ви вагалися. Ти хотіла перевірити вашу роботу ще десять разів, перш ніж зробити торгівлю. Це також призводить до нерішучості, особливо після того, як ви купуєте. Якщо торгівля йде трохи вниз (вниз дуже мало має ніякого значення), ви хочете вийти. Ви повинні дати шанс вашої професії, і нехай вони розіграти.