Поради для онлайн-торгівлі іноземною валютою

Я тут, щоб поділитися з вами деякими з моїх порад для онлайн-торгівлі іноземною валютою. Це має допомогти Вам стати кращим трейдером, що шукає кращої загальною нормою прибутку. Вам потрібно буде застосовувати і на практиці всі ці поради на регулярній основі.

Перша порада, яку я можу дати вам, щоб уникнути крихітними полями. У міру появи нових торговців, ми вважаємо, що необхідно зробити для невеликих угод невеликий прибуток, бо це найкращий спосіб дізнатися, без ризику втратити багато грошей. Це справедливе зауваження, але ви будете часто отримують спотворену подивіться, що відбувається. Причина в тому, що ваш брокер бере на голову, ні на що. Якщо ваші поля дуже малі, це означає, що брокери скорочення буде значний відсоток від загального прибутку (наприклад, 50%). Якщо ви подивитеся на втрати, це означає, що там буде більше втрат додав до нього, щоб скласти Комісія брокера. Менші доходи і більше втрат, означає, що ви могли б зробити добре, але зауважив, що ви вниз гроші. Ви не повинні починати робити великі торги, поки ви не будете готові, але, безумовно, не пристають з крихітними полями малих угод. Постарайтеся знайти баланс.

Наступне, що вам потрібно знати, маржинальна торгівля. Це де ви внести гроші на свій рахунок, і Ви маєте на це право торгувати в 100 разів більше, ніж є. Це брокер дозволяє торгувати своїми грошима. Якщо ви вигідно, ви і брокером і заробити більше грошей. Якщо ви збитковим, брокер знищу тебе, як тільки втрат зблизитися з початковою сумою Вашого депозиту.

Нарешті, щоб ваші руки на Forex Програмне забезпечення вбивця. Це робить процес пошуку прибуткових операцій набагато простіше. Він має вбудований в тенденції пошуку системи, а також має функції автоматизації для обробки угод, коли ви не в передній частині комп’ютера.