Переваги поверсі трейдерів – і як їх отримати

Трейдери, які заробляють собі на життя на підлозі обміну є деякі речі, які я вважаю переваг. Ви бачите поверсі трейдери можуть витягти зі своїх почуттів. Те, що я маю на увазі, вони можуть використовувати зір, слух і мову. Це переваги, які вони додають в свій арсенал при торгівлі. Яма в торговому залі виглядає дуже хаотично, але є спрощеним припливи і відливи на те, що там відбувається. Я поясню, як це перевага.

Коли ви торгуєте на комп’ютері ви тільки спостерігаючи за рухами цін на графіку, і ви засновувати ваші торгові рішення відповідно. На підлозі дії людей, що переміщаються часто чайові трейдерам які ринки збираєтеся піти вище. Так само, як всі люди, трейдери будуть прагнути туди, де дія відбувається.

Торги на комп’ютері не дозволяє шуму дії впливати на вас. Трейдери, які знаходяться на поверсі чути шум натовпу зростання і падіння. Це дуже схоже на футбольний матч. Якщо ви були зайняті, а не спостерігати за грою ще можна було мати уявлення про те, як він збирається, слухаючи інших в натовпі, які вітають чи ні відповідно до дією на полі. Це особливо корисно, якщо ви знаходитесь в позиції і шукає гарне місце для виходу. Ви можете судити імпульс поточний напрямок ринку і відчути, коли виходити.

Перевага мови очевидна. Ви проводите свій день оточенні інших, які заробляють на життя в тому ж бізнесі. Стратегія в галузі інформаційно можна обговорити з колегами і краще зрозуміти. Коли новина хітів ви почуєте з перших рук, що інші двигуни ринку думати про це.

Такі деякі з переваг, які я відчуваю, що біржовий трейдер має на його боці. деякі з них можуть бути відтворені і скористалися комерсанти заснована в домашніх умовах.