Основна валюта торгові поради для трейдерів

Продаж валюти з дому в даний час є найулюбленішим заняттям, що більшість людей мріяли. Продаж валюти тепер можуть бути досягнуті тільки з вашим ноутбуком і підключення до Інтернету з будь-якої точки світу ви want.The свободи, що торгівля валютою може дати трейдеру зробило роботу мрії багатьох. Є багато нових трейдерів приєднання перемогла торгових щодня, але є і велика кількість людей, які вистрибують цієї перемогла максимально коротким двох місяців торгівлі, і це пов’язано насамперед з типом торгового плану вони використовували.

Я один раз на новий трейдер, як і всі, і перші 3 місяці був важкий час для мене, а поки я не вдалося з’ясувати, чому я втрачаю і почав розширюю свої знання на торгівлю.

Ось що насправді відрізнити успішного трейдера від провалу, ви повинні витратити якийсь час, щоб вивчити їх до кінця і прийняти їх до відома у вашому розумі.

1) Постійно їздити тенденції: Це те, що заважає трейдерам від отримання грошей на день. Як новий трейдер, у вас є схильність до торгівлі розворот, і це те, що дійсно сталося зі мною, коли я вперше почав торгувати форекс. Я часто мають мислення, що, оскільки ціна рухатися вгору так багато, вона не збирається рухатися вгору далі і будуть приходити вниз, і я тоді увійде Продати який остаточно був зупинений, як ціни продовжують рости. Я тільки почав, щоб мати прибуток, коли я вирішив ніколи не торгувати проти тренда і прийняти всі шанси поїхати на тенденцію.

2) Будьте Дисципліна: Коли я вперше почав торгувати, у мене є нахил розміщуючи угоди кожен день, оскільки я хочу, щоб мати можливість отримувати прибуток кожен день. Тим не менш, я часто ловлю себе втрачає гроші, а не більшу частину часу, тому що тих професій, що я ввійшов, не бачачи налаштування зі свого торгівельного плану. Якщо ви прагнете стати повноправним трейдером часу в один прекрасний день, ви повинні завжди торгувати у відповідності з вашим планом. Ваші шанси на успішну торгівлю робить набагато нижче, якщо ви не дотримуєтеся свого торгового плану протестовані як інстинкт не дуже добре працює на ринку Форекс.

3) Завжди терпець: Коли я буваю недосвідченим, я часто ловлю себе на потрапляння в торговельну позицію занадто швидко без підтвердження від індикатора або лінія тренда сподіваючись бути в змозі захопити більше пунктів, але в кінцевому підсумку ціна була відбита лінією тренда і я був зупинений з instead.Having терпіння дочекатися підтвердження може врятувати ваше торгову кар’єру.

4) Нехай Ваша прибуток Run: Існує також схильність до трейдерам швидко вийде з їхньої перемоги, як вони побоюються, що ціна може забрати прибуток у будь-який час змушуючи їх втратили свій виграш. У мене ця проблема у втручанні в управління стоп-лосс, щоб вона не буде зупинена, коли я вперше почав торгувати. Вже одне це змусило мене знищити мою столицю вводять два рази поспіль. Важливо, щоб мати можливість досягти високого співвідношення ризику нагорода для того, щоб бути прибутковим в торгівлі. Таким чином, максимізуючи прибуток і мінімізувати ваші втрати дуже важливо для вашої рентабельності.

В принципі, вище 4 фактори, що дозволить мені стати тим, ким я є сьогодні заробляти гроші звідти, де мені подобається, і робити те, що я люблю без необхідності прокидатися рано вранці йдучи на роботу.