Мова Буша порятунку

План Буша порятунку

У середу ввечері президент США Дж. Буш звернувся до нації щодо пропонованих порятунку банків США і хитаючись фінансових інститутів. Реакція була неоднозначною і навіть деякі республіканці критикують пропозиції адміністрації. Буш закликав безпосередній перенесення план порятунку заявивши, що “ми знаходимося в розпал серйозної фінансової кризи, і федеральний уряд відповідає рішучими діями”. Буш також заявив, що не зміг здати план порятунку Греції, може призвести до “довго і болючою рецесії “.

Фінансова криза і форекс можливості

Нинішня фінансова криза в США вплинув акції, сировинні товари та валютні ринки по всьому світу. Довіра до долара США йде на спад з багатьма стурбовані тим, що запропонував санації може призвести до девальвації долара США. Фінансова криза не може бути більш жорстоким приурочений до США страждає від величезного боргу війни в Іраку, зростання цін на нафту, і величезний збиток інфраструктурі від недавніх ураганів.

План Буша закликає до уряду викупити 700000000000 доларів проблемних активів, в основному іпотечні цінні папери, значення яких стрімко знизився, коли ринок житла вибухнув. Спочатку Білий дім прийняв жорстку позицію щодо плану порятунку, але заявив про свою готовність піти на компроміс, щоб забезпечити оперативне проходження плану порятунку.

політичний компроміс

Адміністрація Буша на компроміс з демократами попиту, що плата керівників проблемних фірм бути обмежена. Вирішення таких проблем Буш заявив, що фінансовий порятунок “повинні переконатися, що не вдалося керівники не отримують від непередбаченої ваші податкові долари”. Буш також запросив обох кандидатів у президенти і ключових лідерів конгресу в Білий дім, щоб знайти компромісне рішення на катапультування. Буш також попередив, що не зміг здати Реалізація цього плану призведе у важкі економічні наслідки, такі як пенсійні заощадження зникають, зростання втрат права викупу, втрату робочих місць і закритих підприємств.

запобігання лиха

Можна тільки сподіватися, що політики, на цей раз, може покласти однопартійну політику в сторону і спільно працювати над планом, який піде на користь і бізнес, і середній американський робітник. З доларом США розглядаються як нестабільні в деякій недостатності ринків Форекс в його вирішенні може призвести до катастрофи і виборці, ймовірно, не забудьте прийти час виборів.